info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Çmimi:3,600.00 L 2,880.00 L -20%

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Vaj lehtësisht i përthithshëm, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-moshë dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.

Struktura e tij e hollë ushqen lëkurën dhe lë një prekje të thatë.

Mbrojtje e lartë nga rrezatimi diellor (SPF 30).

Një aromë mahnitëse me lule të portokallit, lule Tiare dhe vanilje.

Rezistent ndaj ujit. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Para ekspozimit, aplikoni vajiin NUXE Sun spf 30 për fytyrën dhe trupin.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose fshirjes me peshqir.

*Kujdes: Nëse aplikoni më pak sasi produkti nga sa është e nevojshme, niveli i mbrojtjes diellore do të reduktohet ndjeshëm.

Përbërësit

COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DIETHYLHEXYL SUCCINATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, METHYLHEPTYL ISOSTEARATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, PHENYL TRIMETHICONE, DEXTRIN MYRISTATE, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2608/C]