info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Sun Huile Lactée Capillaire Protectrice

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Qumësht mbrojtës për flokët & skalpin
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

100 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Qumësht mbrojtës ndaj rrezeve UV, klorit dhe kripës për të gjtiha llojet e flokëve.

Riparon dhe hidraton fibrën e flokut pa e yndyrosur. Me aromë portokalli,arre kokoai dhe vaniljeje.
Pa shpëlarje.

83 % përbërës natyrorë.

Përdorimi

Spruconi produktin 20 cm larg flokëve të thatë ose të lagur para, gjatë dhe pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, C14-22 ALCOHOLS, PHENYL TRIMETHICONE, DIMETHICONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONOL, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN, PHYTIC ACID, ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, GLUCONOLACTONE, SODIUM BENZOATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, CALCIUM GLUCONATE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL [N2610/C]