info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Hipp Organic Nectar Plum

Çmimi:L200.00 L180.00 -10%

Lëng frutash organik me kumbull për fëmijë mbi 4 muaj
200 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Lëng frutash organik për fëmijë mbi 4 muajsh me kumbull dhe dardhë.

Burim i mirë vitaminash.

I përshtatshëm për t’u konsumuar mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.

Përdorimi

Për fëmijë nga muaji i 4.
Tundeni përpara përdorimit. Mund të përdoret edhe i holluar me ujë në raportin 1:2.

Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 3 ditësh.

Përbërësit

lëng kumbulle* nga koncentrati I lëngut të kumbullës 70%, ujë, lëng dardhe* nga koncentrarti I lëngut të dardhës 9%, vitamin C.