info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Hipp Organic Milk & Cereals Fine Fruits

Çmimi:550.00 L 522.50 L -5%

Pure organike me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh
250 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

250 g

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Pure me fruta dhe qumësht për bebe nga mosha 6 muajsh.

Produkt organik.

Pa sheqer të shtuar, pa aromatizues, pa ngjyrues, pa konservantë.

Sheqernat janë natyrale të përbërësve të formulës.

Përmban gluten dhe laktozë.

Përdorimi

1.Vloni ujin dhe e lini të ftohet deri në 50°C.
2.Vendosni sasinë e rekomanduar të mualebisë (sipas tabelës) në një enë.
3.Shtoni ujin e vluar sipas tabelës dhe përzieni.
4.Lëreni të arrijë konsistencën e duhur para se ta konsumoni. Kontrolloni temperaturën.

Përbërësit

45% qumësht formule*(hirrë*, vajra bimore*(vaj palme*, vaj kolze*, vaj luledielli*), qumësht pluhur I skremuar, miell misri, vitamin C, sulfat hekuri, sulfat zinku, vitamin E, niacin, acid pantotenik, vitamin B1, vitamin A, jodur kaliumi, vitamin B6, vitamin B2, acid folik, vitamin K, selenat natriumi, sulfat bakri, vitamin D, biotin) semolina, hirrë, 13% fruta* (koncentrat nga lëngu I mollës, koncentrat nga lëngu I dardhës, banane, pjeshkë), qumësht pluhur I skremuar, miell orizi, karbonat kalciumi, ekstrakt molle, ekstrakte portokalli, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.
* prodhim organik

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping