info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

HIPP Hippis Organic Strawberry Banana in Apple

Çmimi:L160.00

Pure e lëngshme me luleshtrydhe, banane dhe mollë për fëmijë mbi 4 muaj
100 g

Stock: In stock

Additional information

Masa

100 g

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Pure e imët e përftuar nga kombinimi i luleshtrydhes, bananes dhe mollës.

• Pa sheqer të shtuar
• Nga 4 muajsh
• Pa gluten
• Prodhim organik.

Përdorimi

Për fëmijë nga muaji i 4. Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda ditës.

Përbërësit

fruta*100% (mollë* 60%, banane* 20%, luleshtydhe*20%)