info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Çmimi:6,890.00 L 5,856.50 L -15%

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje

30 flakonë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Kolagjeni është proteina kryesore në përbërje të indit lidhor dhe gjëndet në sasi të madhe në sistemin muskulo-skeletik (kocka, kyçe, muskuj, kërce, ligamente etj).

Kondroitina është një lëndë që gjenden në përbërje të kërceve.

Vitamina D ndikon në mirëmbajten e muskujve dhe kockave dhe funksionimin e sistemit imunitar.

Vitamina C nxit prodhimin e kolagjenit dhe së bashku me vitaminën E dhe mineralet në përbërje të këtij produkti, zotërojnë veti antioksiduese duke mbrojtur qelizat nga radikalet e lira.

Formulim i lëngshëm, me shije të këndshme frutash pylli. Pa gluten. Pa laktozë.

Përdorimi

Një flakon në ditë. Të tundet para përdorimit.

Përbërësit

Water, collagen hydrolyzate (bovine origin), fructose, citric acid, chondroitin sulfate, L-ascorbic acid, potassium sorbate preservative, flavor, sodium cyclamate sweetener, acesulfame-K and sodium saccharin, copper sulfate, sodium selenate, cholecalciferol

 

PërbërësitSasia për 1 flakon
Collagen hydrolyzate11 g
chondroitin sulfate100 mg
vitamin C60 mg
Vitamin D5 μg
copper300 μg
selenium16.5 μg
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping