info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Lierac Premium Absolute Anti-Ageing SET

Çmimi:14,980.00 L 11,235.00 L -25%

Krem anti-age, korrigjues i të gjithë shenjave të moshës, për lëkurë normale dhe të thatë + Serum riparues anti-rrudhë DHURATË

50 ml + 10 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Masa

10 ml, 50 ml

Paketim promocional që përmban:
– Premium Anti-age cream – 50 ml
– Cica-Filler Serum – 10 ml  FALAS

 

Premium Anti-age Absolu The Voluptuous Cream 

Formulim që vepron dhe kundër rrudhave më të thella, njollave, poreve, shenjave të lëkurës, humbjes së tonicitetit dhe elasticitetit të saj.
Kremi përmban 5% acid hialuronik, i cili ka veti të mbushë rrudhat.
Kompleksi i patentuar Premium Cellular (8,5%) i përbërë nga hekzapeptide, terpenoide dhe ekstrakte të luleve të rralla (orkide e zezë, trëndafil i zi dhe lulëkuqe të zeza), vepron kundër shenjave të moshës dhe rikthen shkëlqimin dhe pamjen rinore.
I pasuruar me një kompleks të koncentruar ushqyes (20%), me gjalpë shea, glicerinë dhe vajra bimorë.
Pas disa përdorimesh rrudhat pakësohen, poret ngushtohen, njollat zbehen dhe lëkura rifiton pamjen rinore.
Pa parabene.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum

Formulim tepër i përqëndruar, i cili synon të rigjenerojë lëkurën, të pakësojë rrudhat dhe të nxisë sintezën e kolagjenit.
Këtë e arrin në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me ekstrakte bimësh dhe me Bakachiolin (substancë e ngjashme me retinolin).
Me vetëm 30 ditë përdorim rrudhat pakësohen ndjeshëm.
Zgjedhja e duhur për një pamje rinore dhe lëkurë të freskët.

Premium Anti-age Absolu The Voluptuous Cream  –Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum – Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë. Fillimisht aplikohet në zonën ku rrudhat janë më të dukshme dhe më pas përhapet në të gjithë fytyrën.

Premium Anti-age Absolu The Voluptuous Cream 
Aqua/water/eau. caprylic/capric triglyceride. pentaerythrityl•tetraethylhexanoate. glycerin. dimethicone butyrospermum parkii (shea butter). cetearyl alcohol. butylene glycol. olyceryl stearate. peg-100 stearate. hexyldecanol hexyldecyl laurate. rosa hybrid flower extract. elaeis guineensis (palm oil). cetyl palmitate. parfum/fragrance. syntetic fluorphlogopite. gossypium herbaceum (cotton) seed oil, cetearyl glucoside. bidens pilosa extract. cetyl alcohol. papaver somniferum seed oil. unum usitatissimum ilinseed) seed oil cycnoches cooperi (orchid) flower/leaf extract. sodium polyacrylate. tocopheryl acetate, hydrogenated polydecene. chlorphenesin. sodium benzoate. sodiumsalicylate, xanthan gum, propylene glycol. teprenone, sodium hyaluronate. ppg-5-laureth-5, geraniol, hexyl cinnamal. amyl cinnamal. tocopherol. silica. citric

Cica-Filler Anti Wrinkle Repairing Serum
AQUA / WATER / EAU. PROPANEDIOL. DIMETHICONE. PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. CETEARETH-30. POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6. ALCHEMILLA VULGARIS LEAF EXTRACT. BAKUCHIOL. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DIMETHICONOL. HEDERA HELIX (IVY) LEAF/STEM EXTRACT. SODIUM BENZOATE. PARFUM / FRAGRANCE. SUCROSE PALMITATE. EQUISETUM ARVENSE EXTRACT. CITRIC ACID. TETRASODIUM EDTA. TOCOPHERYL ACETATE. GLYCERYL LINOLEATE. SODIUM HYALURONATE. GLYCERIN. BIOSACCHARIDE GUM-1. YEAST EXTRACT / EXTRAIT DE LEVURE. PHENOXYETHANOL. CAPRYLYL GLYCOL. GLYCERYL CAPRYLATE. SODIUM ANISATE. SODIUM LEVULINATE. POTASSIUM SORBATE. ACETYL HEXAPEPTIDE-8. ETHYLHEXYLGLYCERIN. 1459B.