info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 435 results

Ofertë!
-20%

Ahava Osmoter™ Concentrate Illuminating Eye Serum

Serum me minerale nga Deti i Vdekur për sy të çlodhur dhe pamje rinore 15 ml
6,480.00 L 5,180.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava Crystal Osmoter™ X6 Serum

Serum anti-rrudhë me minerale nga Deti i Vdekur 30 ml
8,800.00 L 7,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava pRetinol Eye Cream

Formulim me teksturë kremoze me veprim anti-rrudhë në zonën e syve 15 ml
8,880.00 L 7,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Hyaluronic Acid Serum

Xhel-krem me acid hialuronik për hidratimin e lëkurës normale në të thatë 30 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Retisome Cream

Krem hidratues, riparues dhe anti-rrudhë me 0.1% retinol 30 ml
3,640.00 L 2,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Vitamin Activ Cg Serum

Serum me vitaminë C. Pakëson rrudhat dhe i rikthen shkëlqimin lëkurës tuaj 30 ml
6,300.00 L 5,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

RVB LAB Meso-Fill Glow&Protect Perfecting Cream SPF50

Krem me SPF50 anti-rrudhë, zbutës që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë ndotës 50 ml
9,240.00 L 7,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

RVB Lab Hyaluro Smart TM Microbioma Calming Serum

Serum që forcon lëkurën dhe pakëson skuqjen 30 ml
4,790.00 L 3,832.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Sleep & Peel 4.5

Krem nate me veprim të lehtë peeling 40 ml
5,780.00 L 5,202.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga NCEF-Shot

Serum anti-rrudhë, që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 15 ml
8,400.00 L 7,560.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Super Serum Eyes (10) Concentrate

Super serum që korrigjon rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset poshtë syve 15 ml
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Lift Glow

Krem me efekt anti-rrudhë që i rikthen shkëlqimin lëkurës tuaj 50 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Skin Architect Mesoserum

Serum që parandalon dhe korrigjon humbjen e elasticitetit të lëkurës 30 ml
12,740.00 L 10,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Skin Architect Cream

Krem anti-age dhe anti-rrudhë për lëkurën mature 50 ml
8,840.00 L 7,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Multirepair Lips-Eye Contour Cream

Krem korrigjues për rudhat në zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
6,290.00 L 5,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Re-Sleep Night Serum Promotional Price

Trajtim anti-rrudhë dhe eksfoljues gjatë natës 30 ml
4,990.00 L 3,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Onagrine Global Expertise Regenerating Night Lift

Formulim bimor që kujdeset për lëkurën tuaj ndërsa ju flini 40 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Onagrine Cream 20 Precious Oils

Formulim me ekstraktet antioksiduese të 20 bimëve me veprim më anti-rrudhë 50 ml
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert SRNS PRO 60+ Extra Nourishing Cream

Krem hidratues, anti rrudhë dhe kundër njollave për lëkurën mature 50 ml
10,500.00 L 8,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Enlighten Vitamin C 15% + PHA Serum

Serum me vitaminë C (15%) për një lëkurë uniforme dhe plot shkëlqim 15 ml
6,600.00 L 5,280.00 L -20%
Shtoje në shportë