info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 1040 results

Harkontroll Boost

Suplement ushqimor kundër rënies së flokëve 60 tableta
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Harkontroll Hair Growing Serum

Serum që stimulon rritjen e flokëve te femrat 50 ml  
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Hårkontroll Grey Hair For Her

Suplement ushqimor që pakëson daljen e thinjave te femrat 60 tableta
3,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Soothing

Detergjent intim me veprim qetësues dhe pH 4.5 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Refreshing Action

Detergjent intim me veprim freskues dhe pH 4.5 250 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Centrum Women Multivitamin

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, për femra 30 tableta
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Centrum Women 50+ Multivitamin

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, për femra mbi 50 vjeç 30 tableta
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë

BioCare Cranberry Intensive Powder

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e sistemit urinar 60 g
4,035.00 L
Shtoje në shportë

Advancis CandiCaps

Suplement ushqimor që rikthen konfortin dhe balancën në florën vaginale 20 + 20 kapsula
2,185.00 L
Shtoje në shportë

4U Pharma Pregnatol DHA

Suplement ushqimor për femrat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji 30 kapsula
2,030.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

4U Pharma Pregnatol Active Folate + Vit B12

Suplement ushqimor për femrat para dhe gjatë shtatzënisë 30 kapsula
2,808.00 L 1,404.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga NCEF Universal Cream

Krem multi-funksional për përdorim të përditshëm 100 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Anti-pollution Peel Off Face Mask

Maskë që pastron lëkurën nga ndotësit ambjentalë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Radiance Peel Off Face Mask

Maskë që vepron kundër hiperpigmentimeve dhe njollave të lëkurës 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Vitamin Burst Peel Off Face Mask

Maskë me veprim antioksidues dhe rigjallërues në lëkurë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Attivatore Capillare iSFRP-1

Trajtim kundër rënies së flokëve
6,080.00 L 4,864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Revitalix Shampoo

Shampoo që trajton dhe parandalon rënien e flokëve 200 ml
3,950.00 L 2,765.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris M Maternity Tocoreduct Forte

Balsam që pakëson strijat dhe shenjat në lëkurë pas lindjes 75 ml
3,090.00 L 2,472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Neovadiol Post-Menopause Replenishing Day Cream

Krem dite hidratues për femrat pas menopauzës 50 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Neovadiol Post-Menopause Replenishing Firming Night Cream

Krem nate hidratues për femrat pas menopauzës 50 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë