info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 18 results

Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum Bio Hydration

Serum që hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën dhe flokët. 30 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Anti Photoaging Super Ampoule

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Probiotics Wrinkle Lifting/Firming Neuropeptide Serum

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës. 30 ml
3,640.00 L 3,094.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Probiotics Restorative Beauty Sleep Serum

Serum me probiotikë që nxit rigjenerimin qelizor, riparon dhe hidraton lëkurën. 30 ml
3,640.00 L 3,094.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Sun Protection Facial Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 75 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Hello Clean Pore Downsizer Cleansing Balm

Balsam pastrues i cili redukton poret dhe pikat e zeza. I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 100 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Highlighter Peptide Super Ampoule

Super ampula me peptide të cilat minimizojnë rrudhat. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Algae Vitalizer Super Ampoule

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Perfect Glow Super Ampoule

Ampula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L 1,989.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Hello Clean Nourishing Cleansing Balm

Balsam pastrues me veti ushqyese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 100 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Hello Clean Brightening Cleansing Balm

Balsam pastrues për fytyrën me veti zbardhuese. 100 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Aknsun Mattifying Face Aqua Fusion SPF 50+ Tinted

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ dhe ngjyrë i përshtatshëm për lëkurë të yndrshme me tendencë akneike. 40 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Hello Clean Deep Hydrating Cleansing Balm

Balsam pastrues për fytyrën me veti hidratuese dhe anti-rrudhë. 100 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum Pore Downsizer

Serum i cili minimizon poret dhe kontrollon sekretimin e sebumit. 30 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum Collagen-Vitamin C

Serum me kolagjen dhe vitaminë C, i cili rrit elasticitetin e lëkurës. 30 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum Beta Solution

Serum me acid salicilik i cili redukton imperfeksionet dhe minimizon poret. 30 ml
2,210.00 L 1,878.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum AHA-Peeling

Serum me 8% acid glikolik. 30 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bio Balance Super Serum Pure Vitamin C

Serum anti rrudhë me vitaminë C. 30 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë