info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

e thatë/atopike

Showing 1–20 of 245 results

Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Cleansing Soothing Oil

Vaj pastrues & qetësues, për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,850.00 L 2,137.50 L -25%
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Anti-itch Soothing Oil Balm

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Cradle Cap Care Cream

Krem hidratues, i cili eliminon rrjebullën dhe qetëson irritimin e skalpit. 40 ml
1,650.00 L 1,237.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 225 ml
1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Cleansing Gel

Xhel larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës së thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për të gjithë familjen. 200 ml
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Bath And Shower Oil

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,081.00 L 1,664.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hydrating Anti-Wrinkle Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me SPF 15, e përshtatshme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! DERME005
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hydrating Serum

Serum hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 30 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Creamy Cleansing Gel

Krem larës për fytyrën & trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Physiotoner

Tonik me veprim hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 200 ml
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Enzyme Peeling

Krem eksfoliues për fytyrën, qafën & dekoltenë. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Nutrition Intense Lait Corps Fleur de Cupuaçu

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules së Cupuaçu 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Savon Crème Fleur de Cupuaçu

Sapun i ngurtë pastrues dhe ushqyes për trupin me ekstrakte të Cupuaçu për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 100 g
550.00 L 357.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Xerodiane AP+ Anti-Irritation Cleansing Oil

Vaj larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të ndjeshme, shumë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë. 400 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Body Cream 24h

Krem trupi ushqyes & hidratues, i përshtatshëm per lëkurë të dehidratuar. 400 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Riche Moisturizing Cream 24h

Krem hidratues 24 orësh, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & shumë të thatë. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Xerodiane AP+ Relipidant Balm

Balsam hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë, shumë të thatë dhe atopike. 200 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Psoriane Soothing Cream

Zbut & qetëson lëkurën e irrituar, të skuqur & të petëzuar. 40 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Hygienic Hand Care Intensive Cream

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve. 75 ml
1,050.00 L 892.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso