info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 257 results

Ulje!
-30%

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze

400ml

L2,700.00 L1,890.00 -30%
Shto në shportë

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë

100 g

L900.00
Shto në shportë

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë

500ml

L2,700.00
Shto në shportë

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë

400 ml

L3,200.00
Shto në shportë

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë

400 ml

L3,200.00
Shto në shportë

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.

L2,900.00
Shto në shportë

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo 200ml

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.

L1,800.00
Shto në shportë

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo 200ml.

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.

L1,800.00
Shto në shportë

Biorga Cystiphane x 120 Tableta

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.

L3,900.00
Shto në shportë

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo 200ml

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve.

L1,700.00
Shto në shportë

Biorga Ecophane Zinc x 60 tab

Suplement ushqimor për flokë të dëmtuar që këputen dhe thonj të brishtë.

L3,100.00
Shto në shportë

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel 150ml

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.

L1,650.00
Shto në shportë

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së
flokëve për meshkuj
Kuti x 30 tableta

L3,120.00
Shto në shportë

Bioscalin Energy Fiale Anticaduta Uomo

Ampula për meshkuj kundër rënies së flokëve
10 ampula x 3.5 ml

L5,460.00
Shto në shportë

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së
flokëve
Kuti x 30 tableta

L3,120.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth
200 ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml

L4,680.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë
200ml

L2,340.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Shampoo Fortificante Rivitalizante Capelli Deboli

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët
150ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit
200ml

L1,720.00
Shto në shportë

Bioscalin Shampoo Rinforzante Uomo

Shampo për meshkuj kundër rënies së flokëve
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien
200ml

L2,500.00
Shto në shportë

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien
100 ml

L7,800.00
Shto në shportë

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç
10 ampula x 3.5 ml

L5,460.00
Shto në shportë

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç
200 ml

L2,340.00
Shto në shportë

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç
150ml

L1,870.00
Shto në shportë

Doppelherz A – Z Multivitaminë

Vitamina dhe minerale për mirëqenien mendore dhe fizike

30 tableta

L1,250.00
Shto në shportë

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega – 3 dhe vitamina për të gjithë familjen

250 ml

L2,125.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D
50 ml

L14,000.00 L11,200.00 -20%
Shto në shportë

Elancyl Activ Massage Minceur

Xhel dushi 200 ml dhe dorezë masazhi anti-celulit për përdorim në dush

L5,250.00
Shto në shportë

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit
200 ml

L5,300.00
Shto në shportë

Elancyl Cellu Slim Night

Krem trupi nate për dobësim
250 ml

L5,700.00
Shto në shportë

Elancyl Cream Prevention Stretch Marks

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami
150 ml

L3,450.00
Shto në shportë

Elancyl Gel Correction Stretch Marks

Xhel me vitaminë C dhe fibrillinë që korrigjon pamjen e strijave të krijuara së fundmi
75ml

L3,400.00
Shto në shportë

Elancyl Gel Douche Tonifiant

Xhel dushi pastrues dhe tonifikues me ekstraket e luledredhëzës
200 ml

L1,400.00
Shto në shportë

Elancyl Nourishing Balm

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit
200 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Elancyl Serum Bust Firming

Serum rimodelues i bustit
50 ml

L3,250.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml

L4,210.00 L3,370.00 -19%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Essential Hidraplus

Krem hidratues me SPF30 50ml

L5,770.00 L4,618.00 -19%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Immediate Action Flash Effect

Ampula me efekt lifting të menjëhershëm. Paketim me 10 ampula.

L4,170.00 L3,336.00 -20%
Lexo më shumë
Ulje!
-20%

Germinal Immediate Action Make-up Effect

Ampula me efekt lifting të menjëhershëm dhe ngjyrë

Paketim me 3 ampula

L2,650.00 L2,120.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Profound Action Collagen & Elastin

Ampula ushqyese për lëkurën me kolagjen dhe elastinë

Paketim me 30 ampula

L6,540.00 L5,232.00 -20%
Shto në shportë