info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid hialuronik

Showing 1–20 of 328 results

Ofertë!
-15%

Now Hyaluronic Acid 100 mg

Suplement ushqimor me acid hialuronik, për lubrifikimin e artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë

Farmac-Zabban Farmactive Spray Silver Colloidal

Spraj me argjend koloidal dhe acid hialuronik për përdorim në lëkurë Flakon x 125 ml
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Eye Repair Cream

Krem me teksturë të lehtë dhe efekt hidratues për zonën e syve. 14 ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave AM Facial Moisturising Lotion SPF 25

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë. SPF 25. 52 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,520.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturizing Cream

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
960.00 L2,592.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,040.00 L1,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,480.00 L1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
1,240.00 L2,320.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.
1,632.00 L2,000.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex

Suplement ushqimor me kolagjen dhe acid hialuronik për një lëkurë të shëndetshme 30 tableta
6,934.00 L 5,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Biocollagenix Crema Anti-eta

Krem anti-rrudhë 50 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Collagen Pro

Suplement ushqimor me kolagjen, për lëkurë të shëndetshme dhe kocka të forta Kuti x 30 bustina
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Micelar Water

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës me acid hialuronik 200 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Lip Up

Balsam buzësh me efekt mbushës dhe shkëlqyes 8 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert HA Smoothing Toning Mist

Spraj freskues, tonifikues dhe hidratues me acid hialuronik 100 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Balance Probiotics Wrinkle Lifting/Firming Neuropeptide Serum

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës. 30 ml
3,640.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Probiotics Restorative Beauty Sleep Serum

Serum me probiotikë që nxit rigjenerimin qelizor, riparon dhe hidraton lëkurën. 30 ml
3,640.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Hello Clean Deep Hydrating Cleansing Balm

Balsam pastrues për fytyrën me veti hidratuese dhe anti-rrudhë. 100 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare