info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

acid hialuronik

Showing 1–20 of 211 results

Ofertë!
-25%

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L 2,265.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Sérum Yeux Lissant Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për zonën rreth syve 15 ml
2,730.00 L 2,047.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,437.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Légère Hydratante

Përkujdesje hidratuese me veti antioksiduese, formuluar për lëkurë normale dhe mikse. 40 ml
1,940.00 L 1,455.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Protect & Perfect Tinted Moisturizer SPF 15

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe anti-rrudhë. Pigment i lehtë natyral. 30 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën e qafës. 50 ml
8,450.00 L 7,182.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Tri-Therapy Lifting Serum

Serum anti-rrudhë i përqëndruar me Aminofil, Glukonolakton dhe Acid Hialuronik. 30 ml
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Target Treatment Eye Cream

Krem hidratues për sytë, i cili mbush rrudhat e imëta. 15 g
4,160.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Intensive Eye Therapy

Krem intensiv me veprim anti-rrudhë për zonën rreth syve. 15 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Eye Contour Cream & Mask

Krem me efekt hidratues, formuluar për zonën e syve. Mund të përdoret edhe si maskë. 20ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron

Përkujdesje hidratuese 24 orëshe në trajtë fluidi. 50ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Eye Contour Gel

Përkujdesje hidratuese për zonën rreth syve, me efekt dekongjestionant. 15ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hyaluron at Night

Trajtim nate në formë ampulash me acid hialuronik 3 ampula x 3ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Buona Dacrionet Garze Oftalmiche Monouso

Garza oftalmike njëpërdorimëshe për pastrimin e syve Paketim x 16 garza
1,568.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Hydronourishing Cream SPF 20

Krem hidratues për fytyrën me mbrojtje mesatare nga dielli, i përshtatshëm për lëkurë të thatë. 50 ml
4,092.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help – 7 Hyaluronic Acids

Serum me përbërës aktivë të përqëndruar me efekt anti-rrudhë. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

Denk Arthro Active

Suplement ushqimor për kockat dhe artikulacionet Paketim x 14 bustina
2,192.96 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Extreme Jeunesse Contour des Yeux

Krem anti-rrudhë për zonën e syve 15 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë