[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Ordesa

Showing 1–20 of 28 results

Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Gominolas

Suplement ushqimor me omega-3 në formën e tabletave të përtypshme Kuti x 54 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Symbioram Gotas

Suplement ushqimor me laktobacile, për një florë intestinale të shëndetshme 7.5 ml
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Liquido

Shurup me omega-3 për fëmijë 100 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa DHAVit

Suplement ushqimor me omega-3, vitaminë D dhe vitaminë A 30 ml
2,000.00 L 1,900.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus AR desde el 1 dia

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me refluksin 400 G
3,000.00 L 2,850.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus AE

Qumësht formulë specifik për fëmijë që kanë probleme me konstipacionin 400 g
3,000.00 L 2,850.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Vitamin D

Suplement ushqimor me vitaminë D për bebe 10 ml
1,300.00 L 1,235.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Optimum Protech Leche de Continuacion 2

Qumësht formulë për fëmijë 6-12 muajsh 800 g
2,700.00 L 2,565.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Confort desde el 1 dia

Qumësht formulë për fëmijë që kanë probleme me traktin tretës 800 g
3,800.00 L 3,610.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Frutas sin Gluten 4m+

muhalebi me drithëra dhe fruta për fëmijë mbi 4 muajsh 2 x 300 g
1,470.00 L 1,396.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 8 Cereales Galletas Maria 5m+

muhalebi me drithëra dhe biskota për bebe mbi 5 muaj 2 x 300 g
1,150.00 L 1,092.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Bibe 8 Cereales 5m+

muhalebi me 8 drithëra për fëmijë mbi 5 muaj 2 x 300 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 8 Cereales con Miel 5m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjaltë për për fëmijë nga 5 muajsh 2 x 300 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Bio Multicereales con Quinoa sin Gluten 4m+

muhalebi me drithëra & kinoa pa gluten për bebe mbi 4 muaj 250 g
1,035.00 L 983.25 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blemil Plus Optimum Protech Leche para Lactantes 1

Qumësht formulë për fëmijë nga 0 deri në 6 muajsh 800 g
3,100.00 L 2,945.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 5 Cereales 5m+

muhalebi me 5 drithëra për fëmijët mbi 5 muaj 300 g
670.00 L 636.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus ColaCao

muhalebi me 5 drithëra dhe ColaCao për fëmijë mbi 12 muaj 300 g
700.00 L 665.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Sin Gluten mi 1-a Papilla 4m+

muhalebi me oriz dhe misër për fëmijët mbi 4 muaj 300 g
920.00 L 874.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 8 Cereales con Miel 6m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjatë për fëmijë nga 6 muajsh 2 x 200 g
920.00 L 874.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 8 Cereales 6m+

muhalebi me 8 drithëra për fëmijë nga 6 muajsh 2 x 200 g
920.00 L 874.00 L -5%
Shtoje në shportë