info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-rrudhë

Showing 1–20 of 330 results

Farmaci “DAJA” 0.4% Retinol Gel-Cream

Xhel- krem formuluar me retinol, me veti anti-rrudhë, anti-njollë dhe uniformizues i tonit të lëkurës. 30 ml
2,360.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Biocollagenix Crema Anti-eta

Krem anti-rrudhë 50 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Balance Probiotics Wrinkle Lifting/Firming Neuropeptide Serum

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës. 30 ml
3,640.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Highlighter Peptide Super Ampoule

Super ampula me peptide të cilat minimizojnë rrudhat. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Hello Clean Deep Hydrating Cleansing Balm

Balsam pastrues për fytyrën me veti hidratuese dhe anti-rrudhë. 100 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Gold & Peptide 24K

Serum me copëza ari 24K dhe peptide, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum AHA-Peeling

Serum me 8% acid glikolik. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Pure Vitamin C

Serum anti rrudhë me vitaminë C. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Retinol’E

Serum me 0.3% retinol dhe 2% vitaminë E, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Serum hidratues me veti anti rrudhë. 30 ml
6,550.00 L 5,567.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Pro-Collagene La crème Anti-Age Expert

Krem kundër rrudhave për lëkurë normale në të thatë. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Nutri-Densifying Night Fluid

Fluid nate, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Balancing Comfort Day Cream

Krem dite, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Xage Prime Rich Revitalising Smoothing Balm

Përkujdesje anti-rrudhë ,specifike për rrudhat e para. 50 ml
3,470.00 L 2,949.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Daytime Protection Cream Spf 23

Krem dite me efekt hidratues, anti-rrudhë dhe mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB 40 g
4,730.00 L 3,784.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Intensive Renewal Comprehensive Retinol 0.3% Night Serum

Serum me përmbajtje retinoli dhe acidi hialuronik, formuluar për të përmirësuar tonalitetin dhe teksturën e lëkurës 30 ml
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface High Potency Cream 20 Bionic AHA

Krem me veprim eksfoljues dhe anti-rrudhë për lëkura të maturuara 30 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Firming Collagen Booster

Serum që nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë 30 ml
8,880.00 L 7,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Bionic Lotion Skin Fortifying Moisturizer for Face and Body

Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit 200 ml
5,490.00 L 4,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare