info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

normale/mikse

Showing 1–20 of 130 results

Ofertë!
-10%

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës 50 ml
9,170.00 L 8,253.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Mat

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për lëkurë normale mikse 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Mat

Xhel-krem me veti hidratuese dhe matifikuese 50 ml
8,270.00 L 7,443.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Age-Purify Clean Smoothing Purifying Cleansing Gel

Xhel larës me veti anti-age 150 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Mixtes À Grasses

Ujë mishelar pastrues për lëkurën mikse dhe të yndyrshme 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Gelée D’Eau

Përkujdesje hidratuese në trajtë xheli të lehtë, formuluar për lëkurë të kombinuar. 40 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Pâte-Soin Local

Trajtim i lokalizuar me veprim purifikues në lëkurën e yndyrshme me tendencë akneike. 15 g
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac 3-Regul Soin Global

Krem trajtues i përditshme që redukton imperfeksionet, aknet dhe pikat e zeza, duke përmirësuar teksturën e lëkurës. 40 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Sérum Peau Neuve

Përkujdesje e koncentruar në trajtë serumi që redukton imperfeksionet dhe përmirëson teksturën e lëkurës. 40 ml
2,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Huile Purifiante

Përkujdesje pastruese në trajtë vaji për fytyrën dhe sytë. 100 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Age Protect Fluide Multi-Actions SPF 30

Përkujdesje hidratuese, antirrudhë dhe mbrojtëse formuluar për lëkurën normale dhe mikse. 40 ml
4,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Hydra Soin Restructurant

Përkujdesje hidratuese dhe ristrukturuese, formuluar për lëkurën e yndyrshme, të tharë gjatë trajtimeve të ndryshme. 40 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Fluide SPF 50+

Përkujdesje matifikuese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar 30 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Crème Legere

Krem hidratues për lëkurë normale-mikse 40 ml
2,106.00 L 1,684.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Power Concentrate

Serum hidratues dhe rigjenerues, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 30 ml
10,900.00 L 8,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Night Refine & Repair

Krem rigjenerues nate për çdo lloj lëkure. 50 ml
10,500.00 L 8,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Revitalizing Toner

Tonik pastrues dhe hidratues për të gjitha llojet e lëkurës. 200 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Cica-Filler Mat Anti-wrinkle Repairing Gel-Cream

Xhel-krem anti-rrudhë për persona me lëkurë normale në mikse 40 ml
5,980.00 L 4,485.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Légère Hydratante

Përkujdesje hidratuese me veti antioksiduese, formuluar për lëkurë normale dhe mikse. 40 ml
1,930.00 L 1,447.50 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso