info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Free delivery in Tirana for orders >3000 L in 4-24H | Free delivery everywhere in Albania for order >4000 L in 24-48 H

  • Free delivery in Tirana for orders >3000 L in 4-24H | Free delivery everywhere in Albania for order >4000 L in 24-48 H

  • Free delivery in Tirana for orders >3000 L in 4-24H | Free delivery everywhere in Albania for order >4000 L in 24-48 H

Secured payment
Secured payment

Cash on delivery & credit/debit card

Customer service
Customer service

Communicate directly with a pharmacist

Free delivery
Free delivery

From 4000 L in Albania

New Arrival

Over 200 new products every month

Now Astaxanthin 4 mg Softgel

Suplement për mbrojtje nga radikalet e lira përgjigje imunitare të shendetshme

90 kapsula te buta

L3,649.95 L3,284.96 -10%
New
Polysianes Shampooing douche au Monoï apres-soleil

Shampo për trupin dhe flokët pas diellit me veti qetësuese, freskuese dhe hidratuese. Largon kripën dhe hidraton lëkurën
200 ml

L1,400.00
New
Polysianes Spray Lactee au Monoï SPF 30

Qumësht trupi me veti mbrojtëse & anti-moshë
125 ml

L2,900.00
New
Polysianes Monoï Morinda Huile de beaute125 ml

Vaj shumëpërdorimësh i përqendruar për flokët dhe trupin me veti ushqyese dhe anti-age
125 ml

L2,600.00
New
Polysianes Huile sublimatrice au Monoï et Morinda 50 ml

Vaj i thatë shumëpërdorimsh me xixa për fytyrën, trupin dhe flokët
50 ml

L2,800.00
New
Polysianes Huile seche au Monoï SPF 30

Vaj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 me veti anti-age
125 ml

L2,900.00
New

Get informed about latest offers & news!

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro