info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 102 results

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
L5,500.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
L5,900.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
L9,800.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë rigjeneruese 50 ml
L10,000.00
Add to cart

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Night

Krem nate rivitalizues me vitamina 50ml
L7,400.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L9,800.00
Add to cart

Elancyl Cellu Slim Nuit

Krem trupi nate për dobësim 250 ml
L5,700.00
Add to cart

Elancyl Crème Prevention Vergetures

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami 150 ml
L3,450.00
Add to cart

Elancyl Serum Fermete Bust

Serum rimodelues i bustit 50 ml
L3,250.00
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
L8,750.00 L7,437.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën 50 ml
L6,250.00 L5,312.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Fluido Tratamento Occhi Anti-Age

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës 30 ml
L7,500.00 L6,375.00 -15%
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L4,500.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L5,670.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L7,335.00
Add to cart

Fillerina Grade 1

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
L9,582.00
Add to cart

Fillerina Grade 2

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
L11,001.00
Add to cart

Fillerina Grade 3

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
L12,067.00
Add to cart

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L6,980.00
Add to cart

Fillerina Night Cream Grade 2

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L8,636.00
Add to cart

Fillerina Night Cream Grade 3

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L9,346.00
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Basic Cream Night & Day Anti-Age Global

Krem hidratues dhe ushqyes SPF15 50ml
L2,930.00 L2,344.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml
L4,212.00 L3,370.00 -19%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Profound Action Collagen and Elastin

Ampula ushqyese për lëkurën me kolagjen dhe elastinë Paketim me 30 ampula
L6,540.00 L5,232.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Intensive Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë për moshë 35- 45 vjeç 30ml
L5,600.00 L4,760.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Detox Detoxifying Night Serum

Serum nate detoksifikues 30ml
L6,560.00 L5,576.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve 15ml
L5,460.00 L4,641.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Intensive Serum Lifting Effect

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
L6,720.00 L5,712.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Night Cream

Krem nate anti-rrudhë me efekt lifting 50ml
L8,120.00 L6,902.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L5,460.00 L4,641.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Night Cream

Krem nate rimodelues dhe anti-rrudhë 50ml
L6,250.00 L5,312.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Serum

Serum rimodelues dhe tonifikues 30ml
L7,800.00 L6,630.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L1,785.00L2,550.00
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00 L1,997.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Nutritic Rich

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C

Krem anti-rrudhë për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Eyes

Krem kundër rrudhave në zonën rreth syve. 15 ml.
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave 30ml
L6,000.00 L5,100.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Cream

Trajtim hidratues qetësues dhe mbrojtës për  bebe & të rritur me lëkurë tepër të ndjeshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale. 50ml
L4,640.00 L3,944.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues 200 ml
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Body-Slim Gobal Slimming

Xhel-krem rimodelues i trupit me veprim anti-celulit 200ml
L5,920.00 L5,032.00 -15%
Add to cart