info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

trajtim nate

Showing 1–20 of 100 results

Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster

Serum i cili nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë. 30 ml
8,580.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Onaphyline Creme Anti-age Nuit

Trajtim nate anti-rrudhë për një pamje sa më të freskët dhe rinore 50 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Pigmentbio Night Renewer Soin de Nuit Eclaircissant

Përkujdesje hidratuese, trajtuese përgjatë gjithë natës, me efekt zbardhues dhe unifikues për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 50ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Norelift Chrono-Filler Night Cream

Krem nate korrigjues dhe mbushës i rrudhave për të gjitha tipet e lëkurës 40 ml
4,900.00 L 4,165.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne 40 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Essentials Overnight Peel AHAs

Trajtim nate eksfoljues për një lëkurë të pastër & pa rrudha 60 ml
3,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
5,900.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë rigjeneruese 50 ml
10,000.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
6,580.00 L 5,922.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
4,720.00 L 4,248.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil D-Clar Depigmenting Concentrate in drops

Serum depigmentues 30ml
5,460.00 L 4,914.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream

Krem nate kundër celulitit 200 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
8,750.00 L 7,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso