info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 281 results

Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Ultra The Dark Spot Correcting Serum

Serum me veprim kundër njollave të errëta dhe shenjave të moshës 30 ml
7,400.00 L 5,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Uriage My Anti Dark Spot Promo Pack – Special Price

Set që trajton njollat me çmin promocional Seti përmban serumin Depiderm dhe kremin hidratues Bariesun me SPF 50+ 30 ml, 50 ml
6,090.00 L 5,480.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava Osmoter™ Concentrate Illuminating Eye Serum

Serum me minerale nga Deti i Vdekur për sy të çlodhur dhe pamje rinore 15 ml
6,480.00 L 5,180.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava Crystal Osmoter™ X6 Serum

Serum anti-rrudhë me minerale nga Deti i Vdekur 30 ml
8,800.00 L 7,040.00 L -20%
Shtoje në shportë

Harkontroll Hair Growing Serum

Serum që stimulon rritjen e flokëve te femrat 50 ml  
2,900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Mela B3 Intense Anti-Dark Spot Serum

Serum kundër hiperpigmentimeve (njollave të errëta), madje dhe atyre persistente 30 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Booster Set Special Price

Set për hidratimin dhe pastrimin e lëkurës Çmim promocional 30 ml, 50 ml, 15 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Photo Guard SPF 50 Self Adjusting Serum

Fondotintë mbrojtëse dhe hidratuese, për të gjitha tipet e lëkurës 30 g
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Vitamin Activ Cg Serum

Serum me vitaminë C. Pakëson rrudhat dhe i rikthen shkëlqimin lëkurës tuaj 30 ml
6,300.00 L 5,040.00 L -20%
Shtoje në shportë

Concilium Densifying Solution

Serum për flokë të dobët, që këputen me lehtësi 50 ml
3,340.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Anti-itch Treatment Serum

Serum që trajton dhe qetëson skalpin e irrituar dhe të ndjeshëm 125 ml
2,500.00 L 1,875.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Global Anti-ageing Serum

Serum hidratues dhe anti-age 30 ml
7,100.00 L 5,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Depiderm Anti-Dark Spot Serum

Serum trajtues i njollave të errëta  30 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

RVB Lab Hyaluro Smart TM Microbioma Calming Serum

Serum që forcon lëkurën dhe pakëson skuqjen 30 ml
4,790.00 L 3,832.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Dark Spot Remover Serum

Trajtim kundër njollave 30 ml
5,950.00 L 4,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-AOX Intensive Antioxidant Serum

Serum antioksidant për një pamje rinore 30 ml
6,700.00 L 6,030.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga NCEF-Shot

Serum anti-rrudhë, që shton shkëlqimin e lëkurës tuaj 15 ml
8,400.00 L 7,560.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Intensive Wrinkle Multi-Correction Serum

Serum korrigjues për rrudhat 30 ml
7,900.00 L 7,110.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Super Serum Eyes (10) Concentrate

Super serum që korrigjon rrudhat, rrathët e zinj dhe qeset poshtë syve 15 ml
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Skin Architect Mesoserum

Serum që parandalon dhe korrigjon humbjen e elasticitetit të lëkurës 30 ml
12,740.00 L 10,192.00 L -20%
Shtoje në shportë