info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

serum

Showing 1–20 of 132 results

Nature’s Truth Hyaluronic Acid Serum Topical Liquid

Serum hidratues me acid hialuronik Paketim x 30 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Collagen Beauty Serum

Serum hidratues me përmbajtje kolagjeni Paketim 30 ml
3,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Pore Minimizing Serum

Serum trajtues i poreve të zgjeruara, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 30 ml
3,550.00 L 2,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! DERME005
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hydrating Serum

Serum hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 30 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Sérum SOS à la Pivoine

Serum qetësues me veprim të menjëhershëm qetësues për skalp të irrituar 100 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Serum

Serum me vitaminë C me veti anti moshë dhe anti oksiduese 30 ml
5,680.00 L 4,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Force Tri-Active Serum a la Quinine

Serum kundër rënies kronike të flokëve me kininë 100 ml
4,910.00 L 3,928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-15%

Noreva Sebodiane DS Sebum-Regulating Serum

Serum me veti antiskuamoze. 8 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Restoring Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë për të gjitha tipet e lëkurës 30 ml
5,890.00 L 4,712.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Dépiderm Sérum Correcteur Éclat

Serum korrigjues formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë. 30 ml
3,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Age Protect Sérum Intensif Multi-Actions

Serum me efekt antirrudhë që korrigjon shenjat e dukshme të moshës. 30 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Cleria Anti Spot Serum

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Aqua Intense Gel Serum

Përkujdesje hidratuese për fytyrën në trajtë serumi, me efekt mbushës dhe mbrojtës kundër ndotjes. 30 ml
4,060.00 L 3,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Serum

Serum që pakëson dukshëm rrudhat, përmirëson cilësinë e lëkurës dhe i jep asaj pamje më rinore 30 ml
9,170.00 L 7,336.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Hydra-Hyal Concentrate

Serum me acid hialuronik 30 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L 5,808.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Optim-Eyes, Lashes & Brows

Formulim i dyfishtë për vetulla dhe qerpikë me volum 2 x 6.5 ml
6,150.00 L 4,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Lift-Designer Ultra-Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt të fuqishëm 30 ml
9,040.00 L 7,232.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Time-Zero Multi-correction Wrinkles Serum

Serum që vepron kundër rrudhave pavarësisht origjinës së tyre 30 ml
7,110.00 L 5,688.00 L -20%
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Sérum D’Eau

Përkujdesje hidratuese intensive në trajtë serumi, formuluar pë lëkurën e dehidratuar. 30 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso