info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
2,300.00 L 1,610.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.
1,650.00 L 1,155.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.
2,901.60 L 2,031.12 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Ecophane Zinc

Suplement ushqimor për flokë të dëmtuar që këputen dhe thonj të brishtë.
3,104.40 L 2,173.08 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.
3,900.00 L 2,730.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
1,800.00 L 1,260.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti-Dandruff Lotion

Locion kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm. Mund të përdoret si trajtim mbajtës i zbokthit.
2,000.00 L 1,400.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve 200 ml  
1,700.00 L 1,190.00 L -30%
Shtoje në shportë