info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Biorga

Showing all 8 results

Ofertë!
-20%

Biorga Verrufilm solution

Solucion për trajtimin efikas kundër pjesës më të madhe të verrukeve 14 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Ecophane Zinc

Suplement ushqimor për flokë të dëmtuar që këputen dhe thonj të brishtë.
3,099.60 L 2,479.68 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.
1,650.00 L 1,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve 200 ml  
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane Anti-Dandruff Lotion

Locion kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm. Mund të përdoret si trajtim mbajtës i zbokthit.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso