[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë normale

Showing 1–20 of 79 results

Ofertë!
-20%

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,520.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in. 236 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,480.00 L2,320.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
1,240.00 L1,648.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Velvet Hydro-Biotic Fluid

Fluid hidratues i përshtatshëm për lëkurë normale në mikse. 30 ml
2,920.00 L 2,482.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Pro-Collagene La crème Anti-Age Expert

Krem kundër rrudhave për lëkurë normale në të thatë. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar me veti pastruese për fytyrë normale në të thatë. I përshtatshëm edhe lër lëkurë sensitive. 400 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Wrinkle Smoothing Light Cream

Krem kundër rrudhave, për lëkurë normale në mikse. 40 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll të përshtatshme për këmbët dhe krahët. Për lëkurë normale. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për lëkurë normale. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Xage Prime Rich Revitalising Smoothing Balm

Përkujdesje anti-rrudhë ,specifike për rrudhat e para. 50 ml
3,470.00 L 2,949.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Resurface Smooth Daily Peel 10AHA+ Aminofil

Trajtim peeling me efekt eksfoljues për përdorim të përditshëm 60 ml & 36 pambukë
6,770.00 L 5,416.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Hydracure Hydractive Cream Normal to Dry Skin

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë normale dhe të thatë. 50 ml
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Hyséac Masque Gommant

Përkujdesje trajtuese në formë maske dhe eksfoljuesi, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 100 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Lierac Lift Integral Night Set Promocional

9,520.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Lift Integral Set Promocional

9,100.00 L
Shtoje në shportë

Lierac Hydragenist Serum Set Promocional

6,770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!

Uriage Eau Thermale Christmas Set

7,000.00 L 5,250.00 L -25%
Shtoje në shportë