info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

ushqyes

Showing 1–20 of 180 results

Ofertë!
-15%

Phyto Phytojoba Moisturizing Care Gel

Xhel hidratues për flokë të thatë. 150 ml
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë

Palmer’s Coconut Oil Balm

Balsam hidratues dhe ushqyes për trupin 100 g
950.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Coconut Oil Body Cream

Krem hidratues për trupin 125 g
1,170.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Intensive Relief Hand Cream

Krem hidratues për duart 60 g
670.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Lip Balm

Balsam për buzët me efekt mbrojtës dhe hidratues. 10 ml
950.00 L 665.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Hydractive BB Cream SPF 15

Krem hidratues me tonalitet natyral për të gjitha tipet e lëkurës. 40 ml
2,550.00 L 1,785.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Shine On Fast

Bojë flokësh pa amoniak e cila mbahet vetëm 10 minuta. 60 ml, 60 ml
1,500.00 L 1,050.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Alfa Rich Cream Base

Krem hidratues për lëkurë atopike. 450 ml
2,450.00 L 1,715.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Psomed 20

Krem me 20% ure për të trajtuar kserozat kronike dhe hiperkeratozat. 200 ml
2,430.00 L 1,701.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Len’Oil

Vaj i cili qetëson kruajtjet dhe skuqjet e lëkurës në rastet e dermatitit dhe ekzemës. 100 ml
1,540.00 L 1,078.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Proxera Nourishing Hand Cream

Krem me efekt qetësues dhe hidratues për duart. 75 ml
985.00 L 689.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Triderm Alfa Light Cream Base

Krem hidratues i rekomanduar për lëkura të shumë të ndjeshme dhe atopike. 500 ml
2,130.00 L 1,491.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Color Crystal LipGloss

Shkëlqyes buzësh me efekt hidratues dhe vitaminë E në përmbajtje. 6 ml
1,400.00 L 980.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Rescue Feet

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët. 100 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Firm & Tonic Oil

Vaj i thatë me veti rigjeneruese dhe ushqyese. 100 ml
7,000.00 L 6,300.00 L -10%
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Skin Youth Formula

Formulim në trajtë emulsioni për një lëkurë më të re. 50 ml
3,700.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Rich Eye Contour Cream

Krem hidratues me teksturë të plotë për zonën e konturit të syve. 30 ml
2,470.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Lifting & Recovery Cream

Krem antirrudhë me efekt lifting të shpejtë. 50 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Balancing Cream

Krem matifikues dhe balancues për lëkurën e kombinuar. 50 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping