info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

ushqyes

Showing 1–20 of 83 results

Ofertë!
-25%

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L 1,552.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Très Riche Nourrissante

Krem ushqyes formuluar specifikisht për lëkurë shumë të thatë. 40 ml
1,950.00 L 1,462.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Masque Argile Purifiant

Maskë pastruese e formuluar me argjilë, specifike për lëkurën mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
1,680.00 L 1,260.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Nourrissante Mains & Ongles

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë. 50 ml
765.00 L 573.75 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Calming Massage Oil

Vaj masazhues formuluar për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së vogëlushëve. 115 ml
2,130.00 L 1,810.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Overnight Mask

Maskë me efekt zbardhues, ushqyes dhe antioksidues, e përshtatshme për përdorim gjatë natës. 50 ml
5,700.00 L 4,845.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Hydratant Protecteur

Balsam mbrojtës dhe ushqyes për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 125 ml
1,800.00 L 1,350.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Réparateur Apaisant

Balsam ushqyes dhe riparues për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 40 ml
1,030.00 L 772.50 L -25%
Shtoje në shportë

BABÉ Emollient Cream

Krem trupi ushqyes dhe hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë & atopike. 200 ml
3,214.00 L
Shtoje në shportë

BABÉ Pediatric Moisturising Body Milk

Locion zbutës dhe hidratues për lëkurën e foshnjës dhe fëmijës suaj. 500 ml
2,663.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 8 – B-Group Vitamins

Serum ushqyes & revitalizues për lëkurë të ndjeshme & të thatë . 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Creme Fondante Mains et Ongles

Krem ushqyes për duart dhe thonjtë 30 ml
700.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Serum Anti-age Intensif

Serum intensiv global anti-age në formë kapsulash monodozë 30 kapsula
5,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE global expertise contour yeux & levres

Trajtim anti-rrudhë për zonën e syve dhe të buzëve 15 ml
4,200.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Onaphyline Creme Anti-age Nuit

Trajtim nate anti-rrudhë për një pamje sa më të freskët dhe rinore 50 ml
5,000.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L
Shtoje në shportë

ONAGRINE Global Expertise Crème Anti-age Absolue

Përkujdesje hidratuese, ushqyese & anti-age, korrigjuese e të gjithë shenjave të moshës -rrudha, njolla të errëta, humbje e tonusit. 50 ml
5,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Atoderm Mains and Ongles Ultra-Reparateur

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese për duart dhe thonjtë 50ml
1,410.00 L 1,269.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Atoderm Crème Ultra-Nourrisant

Përkujdesje hidratuese për trupin dhe fytyrën për lëkurë sensitive, normale dhe të thatë 200ml
2,780.00 L 2,502.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Biolane Crème Hydratante Visage et Corps

Krem hidratues intensiv për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë me bazë vajin e ullirit. Për fytyrën dhe trupin e bebeve dhe fëmijëve. I përshtatshëm edhe për lëkurë atopike. 100 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë