info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

fytyra

Showing 1–20 of 762 results

Ofertë!
-10%

Filorga Flash Nude Fluid

Fondotintë fluide jo komedogjenike, e pranishme në 3 nuanca 30 ml
6,200.00 L 5,580.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Filorga NCTF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream

Kremi i duhur për rigjenerim të lëkurës dhe pamje rinore 50 ml
12,140.00 L 10,926.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Glow Mask

Maskë e formuluar specifikisht për t'i ofruar shkëlqim lëkurës tuaj 75 ml
4,130.00 L 3,717.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Mask

Maskë me veprim të thellë anti-rrudhë 14 ml
1,480.00 L 1,332.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Mask

Maska e duhur për një hidratim të thellë të lëkurës 14 ml
1,480.00 L 1,332.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Glow Cream

Krem që hidraton, zbut dhe uniformizon lëkurën tuaj 50 ml
6,590.00 L 5,931.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga UV-Defence Urban Suncare

Kujdes i përditshëm me verpim të shumëfishtë për lëkurën; anti-age, mbrojtës & kunër njollave të errëta 40 ml
3,750.00 L 3,375.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L 6,534.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Lift-Designer Ultra-Lifting Serum

Serum anti-rrudhë me efekt të fuqishëm 30 ml
9,040.00 L 8,136.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Zero Multi-correction Wrinkles Serum

Serum që vepron kundër rrudhave pavarësisht origjinës së tyre 30 ml
7,110.00 L 6,399.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Cream

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për çdo lloj lëkure 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Pro-Youth Moisturizer Care

Formulim hidratues & anti-age për lëkurë gjithnjë të re 50 ml
8,270.00 L 7,443.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Mat

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për lëkurë normale mikse 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Scrub & Mask Reoxygenating Exfoliating Mask 55 ml

Maskë-skrub me veti eksfoljuese 55 ml
5,690.00 L 5,121.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Scrub & Detox

Skrub në formën e një shkume me veti eksfoljuese 50 ml
5,430.00 L 4,887.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Roséliane Fluide Dermo-Nettoyant

Përkujdesje pastruese specifike për lëkurën e ndjeshme. 250 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Toléderm Control Soin Apaisant

Përkujdesje hidratuese, qetësuese dhe mbrojtëse, formuluar për lëkurën e ndjeshme, me prirje alergjike. 40 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Bath

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave. 300 ml
1,705.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Hydra Milk

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës. 200 ml
1,615.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Anticort

Krem kundër irritimeve me efekt të ngjashëm me efektin e kortizonikëve 50 ml
2,820.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso