info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

anti-age

Showing 1–20 of 279 results

Farmaci “DAJA” 0.4% Retinol Gel-Cream

Xhel- krem formuluar me retinol, me veti anti-rrudhë, anti-njollë dhe uniformizues i tonit të lëkurës. 30 ml
2,360.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Biocollagenix Crema Anti-eta

Krem anti-rrudhë 50 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bio Balance Anti Photoaging Super Ampoule

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira. 10 ampula x 2 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Gold & Peptide 24K

Serum me copëza ari 24K dhe peptide, i përshtatshëm për çdo lëkurë. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë

Bio Balance Super Serum Niacinamide-G

Serum me niacinamide dhe acid glikolik. 30 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert The Expert Antiaging Fluid

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Serum hidratues me veti anti rrudhë. 30 ml
6,550.00 L 5,567.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Pro-Collagene La crème Anti-Age Expert

Krem kundër rrudhave për lëkurë normale në të thatë. 40 ml
5,240.00 L 4,454.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Nutri-Densifying Night Fluid

Fluid nate, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Balancing Comfort Day Cream

Krem dite, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Masque SOS Hydratant

Maskë hidratuese dhe oksigjenuese për lëkurë shumë të thatë. 75 ml
4,060.00 L 3,451.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color Anti-Ageing Foundation

Fondotintë me efekt anti-rrudhë dhe SPF 15. 30 ml
2,252.50 L2,269.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Intensive Renewal Comprehensive Retinol 0.3% Night Serum

Serum me përmbajtje retinoli dhe acidi hialuronik, formuluar për të përmirësuar tonalitetin dhe teksturën e lëkurës 30 ml
9,800.00 L 7,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Firming Collagen Booster

Serum që nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë 30 ml
8,880.00 L 7,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Restore Bionic Lotion Skin Fortifying Moisturizer for Face and Body

Hidratues anti-rrudhë për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme në zonën e fytyrës dhe trupit 200 ml
5,490.00 L 4,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Correct Comprehensive Retinol Eye Cream

Krem me përmbajtje retinoli dhe peptidesh për trajtimin e zonës rreth syve 15 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Targeted Treatment Renewal Cream 12 PHA

Krem hidratues me efekt eksfoljues 40 g
4,970.00 L 3,976.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Skin Renaissance Ampoule Treatment

Trajtim anti-rrudhë, rigjenerues për lëkurën 2 flakonë x 15 ml
23,500.00 L 18,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Prestige Supreme Perfection Cashmere Cream

Formulim unik për një lëkurë gjithmonë rinore 50 ml
21,500.00 L 17,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Set – Hidratim & mbrojtje ndaj diellit

Bli Aquabalance mesoserum 30 ml + Sun Protection cream 50 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS
17,260.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare