info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

hidratues

Showing 1–20 of 451 results

Ofertë!
-40%

Frezyderm Sensitive Red Skin

Hidratues për lëkurat e ndjeshme, kuperoze dhe me kapilarë të dukshëm 50 ml
3,280.00 L 1,968.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Eye Cream

Krem për sytë me veti anti-moshë 15 ml
2,232.00 L 1,339.20 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Nutrition Intense Lait Corps Fleur de Cupuaçu

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules së Cupuaçu 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Nutrition Lait Corps Fleur d’Hibiscus

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules Hibiscus 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Huile riche Corps au Fleur de Cupuaçu

Vaj i thatë ushqyes për trupin me lule Cupuaçu 150 ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Huile riche Corps au Fleur d’ Hibiscus

Vaj i thatë ushqyes për trupin me lule Hibiscus 150 ml
3,400.00 L 2,210.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Gel-crème Hydratant au Pivoine

Xhel krem hidratues për lëkurat e ndjeshme 200 ml
3,200.00 L 2,080.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-35%

Klorane Nutrition Lait Corps Eau de Yuzu

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Brightening Vit-C Gel Cream

Xhel-krem hidratues anti-oksidues me vitaminë C për çdo lëkurë 50 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Brightening Vit-C Serum

Serum me vitaminë C me veti anti moshë dhe anti oksiduese 30 ml
5,680.00 L 4,544.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Digital Detox Day Cream SPF 15

Krem hidratues dhe detoksifikues me faktor mbrojtës 15 50 ml
5,950.00 L 4,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Patchs yeux lissants et défatigants au Bleuet

Patce hidratuese dhe freskuese për sytë 14 ngjitëse
2,000.00 L 1,300.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Klorane Baume Après-shampoing au Cupuaçu BIO

Balsam ushqyes dhe riparues për flokët e thatë dhe të dëmtuar me ektrakte Cupuaçu BIO 200 ml
1,600.00 L 1,040.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Legere Moisturizing Cream 24h

Krem hidratues 24 orësh, i përshtatshëm për lëkurë të dehidratuar normale në mikse. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care

Krem hidratues & matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Eye Care

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj & qeseve poshtë syve. 15 ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Epidiane 24h Moisturizing Cream Feet & Nails

Krem hidratues për këmbë të thata & thonjtë. 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Moisturizing Body Cream 24h

Krem trupi ushqyes & hidratues, i përshtatshëm per lëkurë të dehidratuar. 400 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Trio White XP Anti-Dark Spot Eye Contour Care

Krem për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 10 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva Lip Balm

Balsam ushqyes për buzë të thata dhe të dëmtuara. 4 g
1,000.00 L 850.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso