info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 1589 results

Ofertë!
-20%

Ahava Osmoter™ Concentrate Illuminating Eye Serum

Serum me minerale nga Deti i Vdekur për sy të çlodhur dhe pamje rinore 15 ml
6,480.00 L 5,180.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava Osmoter™ Concentrate Hydrating Cream

Krem me teksturë të lehtë, me veprim hidratues 50 ml
8,280.00 L 6,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ahava pRetinol Eye Cream

Formulim me teksturë kremoze me veprim anti-rrudhë në zonën e syve 15 ml
8,880.00 L 7,104.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Neovadiol Firming Anti-Dark Spots Cream SPF50

Produkt specifik për përkujdesjen e lëkurës, gjatë ndryshimeve në menopauzë 50 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Mela B3 SPF30 Moisturiser For Dark Spots

Formulim mbrojtës, hidratues dhe kundër njollave të errëta 40 ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinocrush Skin Tinted

Krem që unifikon ngjyrën e lëkurës dhe siguron një shkëlqim të pëlqyeshëm në fytyrë 30 ml
3,800.00 L 3,420.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Colief Baby Scalp Oil

Vaj hidratues me përbërës 100% natyralë, që nga lindja 30 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Grapeseed Oil

Vaj i farave të rrushit me veprim hidratues në lëkurë 118 ml
910.00 L 773.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Eau Booster Set Special Price

Set për hidratimin dhe pastrimin e lëkurës Çmim promocional 30 ml, 50 ml, 15 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Promo Set Special Price

Set promocional për hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e shkëlqimit Çmim promocional 40 ml, 100 ml, 50 ml
5,550.00 L 4,165.00 L -24%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Argan Oil

Vaj argani me veti hidratuese dhe ushqyese 59 ml
2,750.00 L 2,337.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Jojoba Oil

Vaj jojoba, 100% natyral, me veti hidratuese 118 ml
901.00 L1,955.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Onovo Deep Cleanse

Suplement ushqimor për një lëkurë të shëndetshme dhe pa akne 60 kapsula
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm After Sun Refreshing Lotion

Qumësht hidratues dhe rifreskues për lëkurën, pas ekspozimit në diell 400 ml
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Liniment Diaper Change Cleanser

Formulim 99% natyral për pastrimin e zonës së pelenave 400 ml
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream

Krem për hidratimin dhe riparimin e duarve 75 ml
1,750.00 L 1,575.00 L -10%
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Kastori

Vaj kastori me efekt hidratues 100 ml
515.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Hyper Sheer SPF 50 Matte Finish Daily Moisturizer

Krem mat që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi diellor 50 g
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

M.A.D Photo Guard SPF 50 Self Adjusting Serum

Fondotintë mbrojtëse dhe hidratuese, për të gjitha tipet e lëkurës 30 g
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

M.A.D Photo Guard SPF 30 Anti-Ageing Daily Moisturizer

Krem hidratues dhe anti-age që ofron mbrojtje mesatare nga rrezatimi diellor 50 g
6,500.00 L 5,200.00 L -20%
Shtoje në shportë