info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 136 results

Derma-E Hydrating Day Cream Hyaluronic acid

Krem hidratues dite me acid hialuronik për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme 56 g
L4,600.00
Add to cart

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20 50 ml
L4,700.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
L9,800.00
Add to cart

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Day

Krem dite energjizues i lëkurës 50 ml
L7,000.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L9,800.00
Add to cart

DR.Grandel UV Protection LSF30 Serum

Serum mbrojtës ndaj diellit SPF 30 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit 200 ml
L5,300.00
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
L8,750.00 L7,437.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën 50 ml
L6,250.00 L5,312.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Fluido Tratamento Occhi Anti-Age

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës 30 ml
L7,500.00 L6,375.00 -15%
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L5,560.00
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L6,979.00
Add to cart

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
L8,154.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L4,500.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L5,670.00
Add to cart

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
L7,335.00
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Basic Cream Night & Day Anti-Age Global

Krem hidratues dhe ushqyes SPF15 50ml
L2,930.00 L2,344.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Nutrition Day Cream

Krem dite SPF 15 për çdo lloj lëkure 50ml
L4,836.00 L3,869.00 -19%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Essential Hidraplus

Krem hidratues me SPF30 50ml
L5,772.00 L4,617.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Crema Lifting Antirughe Viso

Krem anti-rrudhë për çdo lloj lëkure me efekt lifting 50 ml
L5,460.00 L4,368.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Anti-Redness Concentrated Serum

Serum për lëkurë të ndjeshme kuperoze 30ml
L3,880.00 L3,298.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Anti-Redness Day Cream SPF 20

Krem dite me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme kuperoze 50ml
L3,880.00 L3,298.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Intensive Serum

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë për moshë 35- 45 vjeç 30ml
L5,600.00 L4,760.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Light Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë normale -mikse për moshë 35-45 vjeç 50ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Rich Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë për moshë 35- 45 vjeç 50 ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Detox City Protection Day Serum SPF 40

Serum dite detoksifikues me SPF 40 30ml
L6,560.00 L5,576.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Day Cream Rich SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë normale në të thatë 50ml
L7,700.00 L6,545.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Eye and Lips Contour Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën rreth syve dhe buzëve 15ml
L5,460.00 L4,641.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Intensive Serum Lifting Effect

Serum anti-rrudhë me efekt lifting 30ml
L6,720.00 L5,712.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë mikse 50ml
L7,700.00 L6,545.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Purifying Antiaging, Mattifying and Rebalancing Face Cream

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme 50ml
L5,400.00 L4,590.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer

Krem përshpejtues i nxirjes 150ml
L3,640.00 L3,094.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L5,460.00 L4,641.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Krem dite rimodelues dhe anti-rrudhë 50ml
L7,840.00 L6,664.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Fluid SPF15

Emulsion rimodelues dhe anti-rrudhë për qafën dhe dekoltenë 50ml
L7,840.00 L6,664.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Serum

Serum rimodelues dhe tonifikues 30ml
L7,800.00 L6,630.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Invisible Fresh Mist SPF 50+

Spraj i padukshëm me SPF 50+, për lëkurë të ndjeshme 75ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Non Parfumed Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor, për lëkurë të ndjeshme, 250ml.
L3,500.00 L2,975.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Balsam mbrojtës dhe rigjenerues për buzët 7.5 ml
L950.00 L807.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L1,785.00L2,550.00
Select options