info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

trajtim dite

Showing 1–20 of 106 results

Ofertë!
-15%

Noreva Iklen+ Melano-Expert

Krem korrektues i njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë 15 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

Krem dite i cili ul prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Norelift Chrono-Filler Day Cream PNM

Krem dite anti-rrudhë me efekt mbushës të rrudhave për lëkurë normale në mikse 30 ml
4,300.00 L 3,655.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM day emulsion corrective anti-wrinkle care

Emulsion korrektues i rrudhave për lëkurë normale dhe mikse 40 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac Creme Reparatrice

Krem hidratues, rigjenerues për lëkurë të thatë dhe të irrituar nga trajtimet post-akne 40 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Actipur Gel Dermo-Nettoyant

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 150 ml
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Guam Micro Biocellulaire Crema Lifting Antirughe Viso

Krem anti-rrudhë për çdo lloj lëkure me efekt lifting 50 ml
5,460.00 L 3,276.00 L -40%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Balancing Cream

Krem anti-age për lëkurë normale në mikse 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20 50 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil Hydrotenseur Lifting Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting 50 ml
6,290.00 L 5,346.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector – 02 Dore

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli 10g
3,490.00 L 1,745.00 L -50%
Përzgjidhni mundësi

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
8,750.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up. 7.5g
7,700.00 L 6,545.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha 30 ml
16,600.00 L 14,110.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë 50 ml
12,880.00 L 10,948.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse 50 ml
12,880.00 L 10,948.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
12,600.00 L 10,710.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,979.00 L 6,281.10 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
5,560.00 L 5,004.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping