info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY| OFertat më të mira të vitit janë TANI | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

krem

Showing 1–20 of 625 results

Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Cleansing Cream

Krem që pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,650.00 L 1,987.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Change Cream

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 100 ml
1,450.00 L 1,087.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Peri-oral Care

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës. 30 ml
1,350.00 L 1,012.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Uriage Bébé Cradle Cap Care Cream

Krem hidratues, i cili eliminon rrjebullën dhe qetëson irritimin e skalpit. 40 ml
1,650.00 L 1,237.50 L -25%
Shtoje në shportë

Eva Medival

Krem xhel qetësues i zonës intime nga irritimet për shkaqe jo-patologjike. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Sensitive Red Skin

Hidratues për lëkurat e ndjeshme, kuperoze dhe me kapilarë të dukshëm 50 ml
3,280.00 L 1,968.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Eye Cream

Krem për sytë me veti anti-moshë 15 ml
2,232.00 L 1,339.20 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Nourishing Night Cream

Krem nate hidratues & ushqyes, i përshtatshëm për lëkurë shumë sensitive. 55 g
3,470.00 L 2,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Cream SPF 50

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën. Për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 50 ml
2,245.00 L 1,796.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Ultra Rich Butter

Gjalpë ushqyes për trupin & fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 225 ml
1,680.00 L 1,344.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Soothing Moisturizing Day Cream

Përkujdesje hidratuese, e formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme. 55 ml
3,470.00 L 2,776.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Nano-Vit. C Active Anti-Wrinkle Night Cream

Krem nate hidratues me veti anti-rrudhë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 55 ml
4,450.00 L 3,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Anti-Imperfections Night Cream

Krem nate hidratues & rigjenerues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Mattifying Moisturizing Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt mat, e përshtatshme për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 40 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Anti-Dark Spots Concentrated Night Cream

Përkujdesje hidratuese & trajtuese përgjatë gjithë natës, me efekt zbardhues dhe unifikues për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit. 15 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Nourishing Night Cream

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë. 50 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Hydrating Anti-Wrinkle Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me SPF 15, e përshtatshme për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe të dehidratuar. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Creamy Cleansing Gel

Krem larës për fytyrën & trupin, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose shumë të thatë. 200 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso