info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing 1–48 of 374 results

Avene Antirougeurs Clean Lait Nettoyant

Qumësht pastrues dhe freskues për lëkurë të ndjeshme kuperoze 400ml
L2,700.00
Add to cart

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30 – 4.0 Honey

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L3,150.00
Select options

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15 – Soleil

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
L3,200.00
Select options

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Biorga Alphane Zinc x 60 caps

Suplement ushqimor me përmbajtje zinku, për një lëkurë të shëndetshme, vëçanërisht për adoleshentët.
L2,901.60
Add to cart

Biorga Cystiphane Anti Hair Loss Shampoo 200ml

Shampo kundër rënies së flokut për meshkuj dhe femra.
L1,800.00
Add to cart

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo 200ml

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.
L1,800.00
Add to cart

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo 200ml.

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.
L1,800.00
Add to cart

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo 200ml

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve.
L1,700.00
Add to cart

Bioscalin Neo Sincro Biogenina

Suplement ushqyes kundër rënies së flokëve Kuti x 30 tableta
L3,120.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve 10 ampula x 3.5 ml
L4,680.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Maschera Fortificante

Maskë forcuese për flokë të dobët e të brishtë 200ml
L2,340.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Shampoo Fortificante Rivitalizante Capelli Deboli

Shampo me veprim forcues dhe rivitalizues për flokë të brishtë që kanë tendencë rënie 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit 200ml
L1,720.00
Add to cart

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
L2,500.00
Add to cart

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
L7,800.00
Add to cart

Bioscalin Trico Age 45+ Fiale Anticaduta

Ampula kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 10 ampula x 3.5 ml
L5,460.00
Add to cart

Bioscalin Trico Age 45+ Maschera Rinforzante Anti-eta

Maskë përforcuese dhe kundër moshës për femra mbi 45 vjeç 200 ml
L2,340.00
Add to cart

Bioscalin Trico Age 45+ Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjeç 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç 150ml
L1,870.00
Add to cart

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ''Depo'' 30ml
L5,600.00
Add to cart

DR.Grandel Beauty Sleep Ampoule

Ampula rigjeneruese 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën 200 ml
L3,300.00
Add to cart

DR.Grandel Effect Peeling

Formulim me efekt peeling 75 ml
L3,900.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
L2,300.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L4,700.00
Add to cart

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D 50 ml
L14,000.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Ampoule

Ampula me veti hidratuese 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Balancer

Hidratues për lëkurë mikse 50 ml
L5,300.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Night

Krem hidratues nate 50 ml
L5,900.00
Add to cart

DR.Grandel Instant Smoother Ampoule

Ampula për fytyrën me veti zbutëse dhe matifikuese 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Purigel

Xhel larës për fytyrën 200 ml
L3,100.00
Add to cart

DR.Grandel Soft Tonic

Tonik i butë dhe freskues 200ml
L3,600.00
Add to cart

DR.Grandel Time Out Ampoule

Ampula hidratuese dhe rigjeneruese 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Concentrate

Serum anti-age, reduktues i rrudhave 30 ml
L10,000.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Serum

Serum anti-age me efekt të lehtë peeling 30 ml
L7,800.00
Add to cart

DR.Grandel Beauty Date Ampoule

Ampula me efekt imediat rafinues dhe anti-rrudhë 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Beauty Flash

Ampula Beauty Flash 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Beautygen Renew Ampoule

Ampula të pëqendruara me veti anti-rrudhë dhe efekt të menjëhershëm 3 ampula x 3ml
L3,000.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
L5,500.00
Add to cart

DR.Grandel Forever 39

Ampula për konture më rinore & efekt anti-rrudhë 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart

DR.Grandel Hyaluron Ampoule

Ampula me acid hialuronik 3 ampula x 3ml
L2,000.00
Add to cart