info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 81 results

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
L1,950.00
Add to cart
Sale!
-50%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L1,575.00L3,150.00
Select options

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
L900.00
Add to cart

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë 500ml
L2,700.00
Add to cart

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00
Add to cart

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00
Add to cart

Bio-Oil Skincare Gel

Xhel hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
L1,560.00
Add to cart

Derma-E Hydrating Day Cream Hyaluronic acid

Krem hidratues dite me acid hialuronik për një lëkurë më të re dhe të shëndetshme 56 g
L4,600.00
Add to cart

Derma-E Hydrating Scrub

Scrub hidratues për fytyrën Pastron thellë lëkurën pa krijuar tharje të saj 113 g
L2,450.00
Add to cart

Derma-E Psorzema Cream

Krem hidratues për lëkura të thata, të acaruara dhe me skuama 113g
L3,400.00
Add to cart

Derma-E Scalp Relief Shampoo

Shampo terapeutike për skalp të irrituar 236 ml
L2,200.00
Add to cart

Derma-E Vitamin E Fragrance-Free Therapeutic Shea Body Lotion

Locion trupi hidratues me vitaminë E pa parfum për lëkura delikate 227 g
L1,860.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L4,700.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Moisturizer

Krem hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
L5,300.00
Add to cart

DR.Grandel Beautygen Renew II

Krem anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L11,100.00
Add to cart

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Refill Cream

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L5,900.00
Add to cart

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë 50 ml
L9,800.00
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
L8,750.00 L7,437.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën 50 ml
L6,250.00 L5,312.00 -15%
Add to cart

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
L600.00
Add to cart

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
L800.00
Add to cart

Farmaci “Daja” Pomadë antipsoriatike

Pomadë për mjekimin e psoriazës 50 g
L1,200.00
Add to cart
Sale!
-20%

Guam InthensoBurro Corpo Fondente

Krem trupi me gjalpë fondent 250 ml
L5,850.00 L4,680.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Latte Detergente Pelli Normali Secche

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 300 ml
L3,250.00 L2,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Tonico Pelli Normali e Secche

Locion tonifikues & hidratues për lëkurë normale në të thatë 200 ml
L2,340.00 L1,872.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Correctionist Rich Cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë të thatë për moshë 35- 45 vjeç 50 ml
L6,300.00 L5,355.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Lifting Day Cream Rich SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë normale në të thatë 50ml
L7,700.00 L6,545.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Perfect Balance Face Balm

Balsam ribalancues për fytyrën 50ml
L8,260.00 L7,021.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Korff Perfect Balance Face Cream

Krem ribalancues për fytyrën 50ml
L7,700.00 L6,545.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
L1,900.00 L1,615.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
L1,390.00 L1,181.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Soothing Protecting Hydrating Fluide400 ml

Emulsion zbutës ushqyes dhe mbrojtës për lëkurë të thatë të ndjeshme 400ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
L1,100.00 L935.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Nutritic Rich

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosalic Rich UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Caring Wash

Larës dhe heqës i make-up-it për lëkurë sensitive normale në të thatë
L1,700.00L2,550.00
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser

Emulsion pastrues për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 200ml
L2,605.00 L2,214.25 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Anti Age Foundation Cream SPF 15

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 30ml
L4,730.00 L4,020.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Arkesin+ Cream Corrective Cream

Krem anti-rrudhë, korrektues i shenjave të plakjes hormonale. 50ml
L4,640.00 L3,944.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Lierac Deridium Wrinkle CorrectionNourishing Cream

Krem ushqyes dhe anti- rrudhë për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. 50ml
L4,640.00 L3,944.00 -15%
Add to cart