info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 186 results

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë

50 ml

L3,900.00
Shto në shportë

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë

50 ml

L3,900.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml

L1,710.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr

L1,930.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Active Moisture Depot

Hidratues me veprim ”Depo”
30ml

L5,600.00 L4,480.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi
150 ml

L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature
50 ml

L5,100.00 L4,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Face Performance 3D

Krem anti-rrudhë 3D
50 ml

L14,000.00 L11,200.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Moisturizer

Krem hidratues për lëkurë të thatë
50 ml

L5,300.00 L4,240.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Oxygen Moisturizer

Emulsion hidratues me bazë oksigjeni
30 ml

L5,700.00 L4,560.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Sleeping Cream & Mask

Krem dhe maskë
rigjeneruese
50 ml

L10,000.00 L8,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Sugar Scrub

Skrub dhe ushqyes për trupin
200 ml

L3,600.00 L2,880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Ultra Lift Performance 3D

Krem anti-rrudhë me efekt lifting dhe pluhur diamanti
30ml

L10,500.00 L8,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Beautygen Renew Eye and Lip

Krem për zonën rreth syve dhe buzëve
15 ml

L6,600.00 L5,280.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Beutygen Renew Pearls

Serum-krem me veti anti-rrudhë
50 ml

L11,500.00 L9,200.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze
50 ml

L6,100.00 L4,880.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë
50 ml

L5,500.00 L4,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Eye Performance 3D

Serum anti-rrudhë për zonën e syve
15 ml

L9,700.00 L7,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Hydro Active Hyaluron Body

Krem hidratues për trupin
150 ml

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-19%

DR.Grandel Kit Hydro Active

Krem hidratues Hydro Active Hyaluron Refill Nigh 50 ml + 10 kapsula Hydro Active Hyaluron Filler FALAS

L5,900.00 L4,792.00 -18%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Day

Krem dite energjizues i lëkurës
50 ml

L7,000.00 L5,600.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Night

Krem nate rivitalizues me vitamina
50ml

L7,400.00 L5,920.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Nourishing Cream

Krem ushqyes & anti-rrudhë për lëkurë të thatë
50 ml

L9,800.00 L7,840.00 -20%
Shto në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (Soft Cleansing Gel + Tattoo Cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve

L1,500.00
Shto në shportë

Easytattoo Tattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol

L1,000.00L1,500.00
Zgjidh opsionet

Easytattoo Tattoo Cream box x 20 sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
20 bustina x 4 ml

L3,000.00
Shto në shportë

EasytattooPro Petroleum Jelly

Vazelinë e bardhë bustinë
5 ml

L100.00
Shto në shportë

Elancyl Cellu Slim

Krem trupi dobësues dhe anti-celulit
200 ml

L5,300.00
Shto në shportë

Elancyl Cellu Slim Night

Krem trupi nate për dobësim
250 ml

L5,700.00
Shto në shportë

Elancyl Cream Prevention Stretch Marks

Krem parandalues i strijave me vitaminë E dhe vaj Carthami
150 ml

L3,450.00
Shto në shportë

Elancyl Gel Correction Stretch Marks

Xhel me vitaminë C dhe fibrillinë që korrigjon pamjen e strijave të krijuara së fundmi
75ml

L3,400.00
Shto në shportë
Ulje!
-15%

ESSEline Cosmetics Regenerating Lifting Cream

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting
50 ml

L8,750.00 L7,437.00 -15%
Shto në shportë
Ulje!
-15%

ESSEline Cosmetics Revitalizing Moisturising Cream

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën
50 ml

L6,250.00 L5,291.00 -15%
Shto në shportë

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L5,560.00
Shto në shportë

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L6,979.00
Shto në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L8,154.00
Shto në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve
15 ml

L4,495.00
Shto në shportë

Fillerina Eyes And Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve
15 ml

L5,672.00
Shto në shportë

Fillerina Eyes And Lip Contour Cream Grade 3

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve
15 ml

L7,335.00
Shto në shportë

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L6,980.00
Shto në shportë

Fillerina Night Cream Grade 2

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L8,636.00
Shto në shportë

Fillerina Night Cream Grade 3

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën
50 ml

L9,346.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Basic cream night & day Anti-age Global

Krem hidratues dhe ushqyes

SPF15 50ml

L2,930.00 L2,346.00 -19%
Lexo më shumë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Facial Serum Intensive Care

Serum ushqyes dhe anti-rrudhë SPF 15

30ml

L7,450.00 L5,960.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Nutrition Day Cream

Krem dite SPF 15 për çdo lloj lëkure

50ml

L4,840.00 L3,870.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml

L4,210.00 L3,370.00 -19%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Essential Hidraplus

Krem hidratues me SPF30 50ml

L5,770.00 L4,618.00 -19%
Shto në shportë

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

Krem anti-age global, kundër të gjitha shenjave të moshës
50ml

L19,600.00
Shto në shportë