info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage

Çmimi:2,900.00 L 2,030.00 L -30%

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Krem mbrojt​​ës kundër diellit, i cili ofron mbrojtje qelizore anti-moshë dhe siguron një nxirje të shkëlqyer.
Ideale për lëkurë normale & të thatë.

I përshtatshëm dhe për lëkurat e ndjeshme.
Parandalon krijimin e njollave dhe nuk lë një film të bardhë në lëkurë.79.5% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Fotostabël. Jo-komedogjene.

Para ekspozimit, aplikoni kremin NUXE Sun SPF 50 për fytyrën.

Aplikoni shpesh, veçanërisht pas notit ose larjes me peshqir.

AQUA/WATER, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIBUTYL ADIPATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERIN, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, POLYMETHYL METHACRYLATE, CETEARYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, GLYCOL PALMITATE, DIMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BENZYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, C20-22 ALCOHOLS, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHEROL, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, TALC, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM GLUCONATE, SODIUM LAURETH SULFATE, DIMETHICONOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DEHYDROACETIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, LAUROYL LYSINE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, INOSITOL, ETHYL FERULATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN [N2607/B]

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.