info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

faktor mbrojtës ndaj diellit

Showing 1–20 of 160 results

Neostrata Sheer Physical Protection SPF 50

Krem dielli matifikues, i cili mbron lëkurën nga rrezatimet e dëmshme të diellit. 50 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Matrix Support SPF 30

Krem dite anti-rrudhë & mbrojtës ndaj rrezeve të diellit UVA/UVB me SPF 30. 50 g
6,530.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Clarify Sheer Hydration SPF 40

Krem hidratues, i cili lufton shenjat e plakjes, me faktor mbrojtës ndaj diellit, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
4,970.00 L
Shtoje në shportë

Rilastil Summer Skincare Kit

Set me veprim mbrojtës dhe pastrues, formuluar specifikisht për çdo lloj lëkure. Ҫmim promocional. 50 ml, 100 ml
2,940.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Medium

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Frezyderm Sun Screen Velvet SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për çdo lloj lëkurë. 50 ml
2,800.00 L 2,520.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Spray SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit për fëmijë në formë spraj. Mbrojtje e lartë. 200 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System D-CLAR SPF 50+ Crema Fotoprotettiva Light

Krem me ngjyrë qe ofron, mbrojtje nga rrezatimi diellor për lëkurë të hiperpigmentuar. 40 ml
4,190.00 L 2,933.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Tattoo SPF 50+

Krem kundër diellit për lëkurën e tatuazhuar 40 ml
3,490.00 L 2,443.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Age Repair SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit & korrigjues i shenjave të moshës. 50 ml
3,210.00 L 2,247.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rilastil Sun System Fluido Comfort SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit për cdo lloj lëkure 50 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë

La Roche-Posay Anthelios Invisible Spray SPF 50+ Posthelios Gel 200ml FREE

Përkujdesje mbrojtëse, qetësuese dhe riparuese për fytyrën dhe trupin. 1 +1 Falas 200ml, 200ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Sunissime Soin Protecteur Yeax Anti-Age Global SPF 50+

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Sunissime Soin Protecteur Yeax Anti-Age Global SPF 50+. 40 ml + 3 g
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sunissime Fluide Protecteur Anti-Age Global SPF 50 + Serum Ultra-Reparateur Anti-Age Global

Set për përkujdesjen e fytyrës. Bli Fluide Protecteur Visage & Décolleté dhe përfito falas Serumin Ultra-Reparateur Apres Soleil. 40 ml + 30 ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,422.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje shumë të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,780.00 L 2,646.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,744.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,555.00 L -30%
Shtoje në shportë