info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

meshkuj

Showing 1–20 of 488 results

Novexpert Zn Triple Black Mask

Maskë e zezë me veprim pastrues, matifikues dhe zbutës 70g
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert HA Micelar Water

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës me acid hialuronik 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert HA Firming Plumping gel

Xhel-krem me acid hialuronik me veti anti-rrudhë 40 ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Mg Hydro-Biotic

Qumësht pastrues me probiotikë për lëkurat e thata 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert HA Smoothing Toning Mist

Spraj freskues, tonifikues dhe hidratues me acid hialuronik 100 ml
3,000.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Zn Peeling Night

Solucion me efekt peling për lëkurat mikse në të yndyrshme 115 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Zn Trio Zinc Mist

Spraj freskues dhe purifikues për lëkurat mikse në të yndyrshme 150 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Vitamin C The Expert Exfoliator Mask & Scrub

Maskë eksfoljuese për lëkura të yndyrshme 75 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë

Novexpert Vitamin C The Peeling

Krem nate me efekt peeling dhe vitaminë C 40 ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Novexpert Zn Purifying Fluid

Fluid hidratues për lëkurat mikse në të yndyrshme 30 ml
3,250.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Novexpert Radiance Lifting Eye

Krem për sytë me vitaminë C 15 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium+ Anti-Hair Loss Treatment For Men Lotion

Locion kundër rënies së flokëve tek meshkujt. 100 ml
3,580.00 L 3,043.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytolium+ Stimulating Shampoo

Shampo për flokët kundër rënies, e përshtatshme për meshkuj. 250 ml
2,150.00 L 1,827.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Xmas Set Shaving Foam & After Shave Balm

Set me shkumë rroje dhe balsam pas rrojes. 150 ml, 75 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Homme Integral Shower Gel

Xhel larës për meshkuj, i përshtatshëm për fytyrën, trupin dhe flokët. 200 ml
1,250.00 L 1,062.50 L -15%
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Delicate Touch

Strisha depiluese me dyll për këmbët dhe krahët, të përshtatshme ër lëkurë sensitive. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll të përshtatshme për këmbët dhe krahët. Për lëkurë normale. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Natural Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për çdo lloj lëkure. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Delicate Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për lëkurë sensitive. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Viso Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll për fytyrën, të përshtatshme për lëkurë normale. 20 strisha
350.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping