info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 467 results

Salvia Specie për Prostatë

Kombinim bimor për meshkuj që kanë probleme me urinimin e shpeshtë dhe prostatën 100 g  
310.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Farë Gjëmbaçi

Fara gjëmbaçi për funksionimin normal të prostatës 5 kuti x 50 kokrra
780.00 L
Shtoje në shportë

BioCare Saw Palmetto Complex

Suplement ushqimor për mirëqenien e meshkujve 60 kapsula
4,740.00 L
Shtoje në shportë

Filorga NCEF Universal Cream

Krem multi-funksional për përdorim të përditshëm 100 ml
4,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Purifying Peel Off Face Mask

Maskë pastruese për lëkurën akneike 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Anti-pollution Peel Off Face Mask

Maskë që pastron lëkurën nga ndotësit ambjentalë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Radiance Peel Off Face Mask

Maskë që vepron kundër hiperpigmentimeve dhe njollave të lëkurës 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Vitamin Burst Peel Off Face Mask

Maskë me veprim antioksidues dhe rigjallërues në lëkurë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Anti-ageing Peel Off Face Mask

Maskë me veprim anti-age, për çdo lloj lëkure 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Attivatore Capillare iSFRP-1

Trajtim kundër rënies së flokëve
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Skin Tech Revitalix Shampoo

Shampoo që trajton dhe parandalon rënien e flokëve 200 ml
3,950.00 L 2,765.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Exclusively Him Set

Set për përkujdesjen e lëkurës së meshkujve 50 ml, 50 ml, 200 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bosnalijek Pilfud Solution 20mg/ml

Spraj për përdorim lokal, që parandalon rënien e flokëve te femrat dhe meshkujt 60 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Catalysis Spermotrend Capsules

Suplement ushqimor që ndihmon në pasjen e një proçesi normal spermatogjeneze 90 kapsula
11,500.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Fertil Myo Man

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht te fertiliteti te meshkujt 60 bustina
8,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Phyto Phytocyane MEN Shampoo

Shampo që trajton rënien e flokëve te meshkujt 250 ml
1,560.00 L 1,248.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Biorga Cystiphane Anti-hair Loss Lotion

Solucion që kundërshton rënien e flokëve 125 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Men Gel Multi-Functions Hydratant

Xhel hidratues për fytyrën, për meshkuj 50 ml
3,150.00 L 2,205.00 L -30%
Shtoje në shportë

Glov Bambo Body Wash & Peeling Mit for Men

Dorezë pastruese e ripërdorshme për meshkuj
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Sun Radiance Hair Care Shampo

Shampo ushqyese për flokët me Tamanu organik dhe Monoi 200 ml
1,404.00 L 1,123.20 L -20%
Shtoje në shportë