info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 108 results

Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Serum Desalterant Hydratant

Serum hidratues dhe kundër ndotjes për lëkurë të dehidratuar 30 ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Maskë hidratuese anti-ndotje me efekt të menjëhershëm për lëkurë të dehidratuar dhe të thatë 50 ml
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante

Krem ushqyes dite me bazë mjalti për lëkurë të thatë 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Gel baume yeux multi-correction

Xhel-balsam për sytë me efekt anti-moshë 15 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost Concentré Préparateur Energisant

Krem para përgatitor me veti energjizuese 100 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Prodigieuse Boost – Base Lissante Multi-Perfection 5-en-1

Bazë parapërgatitore për lëkurën me efekt anti-moshë 30 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lotion Peeling Éclat

Solucion me veti mikro-eksfoliuese për përdorim të përditshëm 150 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Hydratante 3-en-1

Ujë micelar me veti pastruese dhe hidratuese për lëkurë të thatë 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Huile Délicate Démaquillante

Vaj demakijues me shpëlarje 150 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Brume Tonique Fraîche

Hidratues në formë spraji për fytyrën 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Milky Spray SPF 20 Face and Body

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Spray solaire visage et corps SPF 50

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lait Démaquillant Onctueux

Qumësht pastrues për lëkurë të thatë 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3-en-1

Ujë micelar me veti pastruese dhe qetësuese 200 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very RoseMousse Aérienne Nettoyante

Shkumë e butë pastruese për të gjitha tipet e lëkurave 150 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème fraîche de Beauté Fluide Hydratant 48 h

Fluid hidratant 48 orësh me efekt anti-ndotje për lëkurë mikse 50 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Insta-Masque Exfoliant + Unifiant

Maskë eksfoliuse dhe unifikuese me efekt të menjëhershëm 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Insta-Masque Purifiant + Lissant

Maskë pastruese me efekt të menjëhershëm 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Fluide Léger Haute Protection SPF 50

Fluid me faktor të lartë mbrojtës për fytyrën 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Aquabella Lotion-Essence Révélatrice de beauté

Locion esencial tonik për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 200 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Auto-bronzant hydratant sublimateur

Qumësht vetë-nxirës për trupin dhe fytyrën 100 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Balsam ushqyes me mjaltë dhe portokall për buzët e thata dhe të dëmtuara 15 g
1,850.00 L 1,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Huile Lactée Capillaire Protectrice

Qumësht mbrojtës për flokët & skalpin 100 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike 50 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gel Lavant Surgras Visage et Corps

Xhel larës me bazë mjalti për lëkurë të thatë për fytyrë dhe trup 400 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Crème Corps Ultra-Réconfortante 48H

Krem ushqyes me bazë mjalti për lëkurën thatë të trupit 200 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Lait Fraicheur Apres Soleil

Qumësht freskues dhe qetësues pas diellit për fytyrën dhe trupin 200 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant

Zbutës me mjaltë dhe portokall për buzë të thata 5 g
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Xhel pastrues dhe demakijues me bazë mjalti për lëkurën e thatë 200 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 30 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të mesme për fytyrë dhe trup 150 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Crème Delicieuse Visage spf 30

Krem me faktor të mesëm mbrojtës për fytyrën me efekt anti-moshë 50 ml
2,700.00 L 2,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Delicious Lotion for Face and Body SPF 30

Locion me faktor të mesëm mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Crème Fondante SPF 50 visage

Krem me mbrojtje të lartë dhe veti anti-moshë për fytyrë 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup 150 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj 520 ml
1,380.00 L 1,104.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake 3 Pack Refillable Squeeze Bags

Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave për bebet tuaja Paketim x 3 qese
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Click-Mat

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj
2,504.00 L2,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 6m+

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 704.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Straw Cup 6m+

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave 360 ml
1,000.00 L1,104.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Soft Bib 4m+

Gushore plastike me ngjyra të ndryshme, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj Paketim x 2 gushore
1,750.00 L 1,400.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 0m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për të porsalindur 180 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Container 2x

Enë për ruajtjen e ushqimeve, frutave dhe çuçove 2 x 100 ml
750.00 L 600.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Mini Cup 4m+

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh 230 ml
1,130.00 L 904.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 2m+

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj 260 ml
1,190.00 L 952.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi