info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Offers

Showing 1–20 of 1751 results

Ofertë!
-20%

La Roche Posay Retinol B3 Serum

Serum me efekt anti-rrudhë i formuluar me retinol dhe vitaminë B3. 30 ml
5,100.00 L 4,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum

Serum me efekt anti-rrudhë i formuluar me vitaminë B3, specifik kundër njollave të errëta. 30 ml
5,700.00 L 4,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gentle shampoo Bar

Sapun pastrues për flokët dhe trupin me mjaltë 65 g
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale et Soin Rituel

Set me produkte për trupin dhe fytyrën nga gama Florale
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub

Skrab i butë eksfoljues për trupin me mjaltë 175 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Huile Prodigieuse Neroli

Vaj i thatë për flokët, fytyrën dhe trupin 100 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Very Rose Lip Balm

Balsam ushqyes për buzët me petale trëndafili 15 g
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieuse Florale Scented Body Shower

Xhel pastrues për trupin 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Jowae Les Essentiels Hydratation

Set me veprim pastrues dhe hidratues për lëkurë normale dhe mikse. Cmim promocional. 150 ml, 40 ml
2,750.00 L 2,475.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Mat Gel-Crème + Lierac Crème Moussante FALAS

Set me veprim pastrues dhe hidratues për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Hydragenist Mat 30 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Crème Moussante 15 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Supra Radiance Gel-Crème + Lierac Supra Radiance Sérum Détox FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Sérum Détox 15 ml
8,060.00 L 6,851.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Mat Gel-Crème + Lierac Hydragenist Gel-Yeux FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe mikse. Blini Lierac Hydragenist Mat 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Hydragenist Gel-Yeux 15 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Hydragenist Crème Hydratante Oxygénante + Lierac Hydragenist Gel-Yeux FALAS

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. Blini Lierac Hydragenist Crème Hydratante Oxygénante 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Hydragenist Gel-Yeux 15 ml
6,350.00 L 5,397.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium La Crème Voluptueuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 12,733.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Premium SET La Crème Soyeuse + Lierac Premium La Crème Regard

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale - mikse. Blini Lierac Premium La Crème Soyeuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml
14,980.00 L 12,733.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Set

Set pastrues dhe hidratues për bebe dhe fëmijë. Dhuratë një peshqir. 250 ml, 150 ml, 150 ml, 300 ml
4,900.00 L 4,165.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Cream-in-mist

Hidratues në formë spraji 50 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Hands Set

Set për përkujdesjen e duarve me mjaltë
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Body Relaxing Fragrant Water

Ujë i parfumuar me aromë kokosi, lulesh dhe vaniljeje 100 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Delectable Fragrant Water

Ujë i parfumuar me mjaltë dhe lule portokalli 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso