info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

për çdo lëkurë

Showing 1–20 of 815 results

Ofertë!
-40%

Frezyderm Antioxidant Vit C

Koncentrat vitamine C 5 ml
1,875.00 L 1,125.00 L -40%
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Cleansing Cream

Krem që pastron butësisht dhe ruan filmin hidrolipidik. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Thermal Water

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Solid Cleansing Cream

Sapun i ngurtë, i cili pastron dhe mbron lëkurën delikate të foshnjës. 100 g
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Change Cream

Krem riparues që parandalon skuqjen në zonën e pelenave. 100 ml
1,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup. 500 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Hyaluronic Acid Serum Topical Liquid

Serum hidratues me acid hialuronik Paketim x 30 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Nature’s Truth Collagen Beauty Serum

Serum hidratues me përmbajtje kolagjeni Paketim 30 ml
3,490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Milk SPF 30

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 200 g
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Brightening Protective Day Cream SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Anti-Dark Spots Concentrated Night Cream

Përkujdesje hidratuese & trajtuese përgjatë gjithë natës, me efekt zbardhues dhe unifikues për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 55 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Nourishing Day Cream

Krem nate hidratues me efekt anti-rrudhë. 50 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Melumin Brightening Micellar Emulsion

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese me efekt zbardhues, e përshtatshme për lëkurë me tendencë hiperpigmentimi. 200 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Concentrated Anti-Wrinkle Eye Cream

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit. 15 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Nourishing Night Cream

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë. 50 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Ultra-Hydrating Cream-Gel

Krem-xhel hidratues, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure. 50 ml
3,750.00 L 3,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Savon Crème Feuille de Figuier

Sapun i ngurtë pastrues për trupin me ekstrakte të gjethes së fikut 100 g
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Savon Crème Eau de Yuzu

Sapun i ngurtë pastrues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu 100 g
500.00 L 400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Lait Corps Fleur d’Hibiscus

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules Hibiscus 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Gel douche au Fleur d’Oranger

Xhel pastrues për trupin me ektraktet e lules së portokallit 200 ml
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso