info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Mëposhtë shfaqen të 36 rezultatet.

Korff Sun Secret Fluid Cream Sensorial Matt SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues
40ml

L3,780.00
Shto në shportë

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën
40ml

L3,220.00
Shto në shportë

Korff Sun Secret Protective Gel SPF 50+

Xhel mbrojtës ndaj diellit për fytyrën SPF 50+
50ml

L3,780.00
Shto në shportë

Korff Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+

Pudër kompakte mbrojtëse dhe anti-age
9ml

L3,920.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës
qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar
40 ml

L2,000.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte
40ml

L4,500.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age
150 ml

L4,000.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective FluidGlobal Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age
40ml

L4,500.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
40 ml.

L2,400.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë.
100ml.

L2,700.00
Shto në shportë

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
Flakon-pompë.
200ml.

L3,360.00
Shto në shportë

Rilastil Baby Fluid Comfort SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra fizikë për bebe me lëkurë atopike
50 ml

L2,470.00
Shto në shportë

Rilastil D-Clar Uniforming and Depigmenting Cream SPF 50+

Krem depigmentues & mbrojtës ndaj diellit
50 ml

L4,060.00
Shto në shportë

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe
200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil MD SPF 100+ Fluid

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 100
75 ml

L3,600.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Baby Spray SPF 50+

Spraj mbrojtës ndaj diellit për bebe SPF 50+
200ml

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Color Comfort Fluid SPF 50+

Fluid mbrojtës ndaj diellit me ngjyrë për lëkurë të ndjeshme
50ml

L2,700.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe
200ml

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme
100 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Mineral Fluid SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit me filtra mineralë për lëkurë të ndjeshme
50ml

L2,940.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 30 Light Emulsion

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30 për lëkurë mikse në të yndyrshme
50 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

Spraj mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme
200 ml

L3,240.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 50+ Stick

Stik mbrojtës ndaj diellit për zona specifike SPF 50+
8.5 ml

L1,650.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF50+ Colour Corrector

Pudër kompakte me ngjyrë mbrojtëse nga dielli
10g

L2,770.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Sun System Spray SPF 50+

Spraj për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 50+
200 ml

L3,360.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

Xhel-krem me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme
50ml

L2,940.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Water Touch SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+
50ml

L2,940.00
Shto në shportë

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up.
7.5g

L7,700.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Anti – Sand Mist for Children spf50

Spraj mbrojtës ndaj diellit për fëmijë kundër rërës
200 ml

L3,300.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit
50ml

L3,400.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Face Emulsion BB SPF 50+

Emulsion me ngjyrë, që ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor
50ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure
200ml

L3,100.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50
300 ml

L3,500.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Mattifying Face Fluid Dry Touch SPF 50+

Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për lëkurë mikse në të yndyrshme
50 ml

L2,800.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Tinted Anti Dark SpotsSPF 50

Krem me veprim të trefishtë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure
50ml

L3,300.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Velvety Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit për lëkurë normale në të thatë
50ml

L2,800.00
Shto në shportë