info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 269 results

Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Fluid SPF30

Fluid që mbron nga dielli dhe nxit proçesin natyral të nxirjes 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF30

Fluid me SPF30 që ofron mbrojtje mesatare nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF50

Fluid me SPF50 që ofron mbrojtje maksimale nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Mineral Fluid SPF50

Fluid me filtra mineralë, që ofron mbrojtje maksimale nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF 50+

Qumësht hidratues që ofron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezatimit UVA dhe UVB 200 ml
5,500.00 L 3,575.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Hyper Sheer SPF 50 Matte Finish Daily Moisturizer

Krem mat që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi diellor 50 g
5,500.00 L 4,125.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Hyper Sheer SPF 50 Daily Moisturizer

Krem që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi diellor 50 g
5,300.00 L 3,975.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

M.A.D Photo Guard SPF 30 Anti-Ageing Daily Moisturizer

Krem hidratues dhe anti-age që ofron mbrojtje mesatare nga rrezatimi diellor 50 g
6,500.00 L 4,875.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Baby Transparent Spray Wet Skin

Spraj mbrojtës transparent, ideal për lëkurën e ndjeshme dhe delikate te foshnjeve tuaja 200 ml
3,360.00 L 2,016.00 L -40%
Shtoje në shportë

ATC Çaj Trendafil i Egër

Çaj natyral i trëndafilit të egër 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Vaj i Grurit te Zi

Vaj 100% natyral i farës së zezë (grurit të zi) 110 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Ultra-Moisturizing Lip Balm

Hidraton, ushqen dhe riparon buzët e thata dhe të dëmtuara 5 g
800.00 L 560.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Hydrating Cream SPF 50

Krem dite, hidratues dhe mbrojtës 50 ml
4,300.00 L 3,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus SP Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age dite, me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Cream SPF50+

Krem depigmentues me SPF50+ 40 ml
7,410.00 L 5,928.00 L -20%
Shtoje në shportë

ErreKappa Centeril H Cream

Krem trajtues për simptomat e hemorroideve 40 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Novexpert Magnesium Mist

Spraj zbutës dhe hidratues 150 ml
1,000.00 L 800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Azelac RU Luminous Fluid

Fluid depigmentues dhe mbrojtës, për çdo tip lëkure 50 ml
4,800.00 L 4,320.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Repaskin Invisible Fluid SPF 50

Fluid me mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 50 ml
3,300.00 L 2,970.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Sun No Shine Face Fluid SPF50

Fluid mbrojtës për fytyrën normale në mikse 50 ml
1,950.00 L 1,365.00 L -30%
Shtoje në shportë