info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 933 results

Ofertë!
-20%

Ahava Osmoter™ Concentrate Hydrating Cream

Krem me teksturë të lehtë, me veprim hidratues 50 ml
8,280.00 L 6,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime The Silky Sun Body Oil SPF30

Vaj për trupin, me mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit diellor 150 ml
3,480.00 L 2,436.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime Stick SPF50+

Stik që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 10 g
1,920.00 L 1,344.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Neovadiol Firming Anti-Dark Spots Cream SPF50

Produkt specifik për përkujdesjen e lëkurës, gjatë ndryshimeve në menopauzë 50 ml
5,400.00 L 4,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Mela B3 SPF30 Moisturiser For Dark Spots

Formulim mbrojtës, hidratues dhe kundër njollave të errëta 40 ml
4,100.00 L 3,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosun Protect Invisible Stick SPF50+

Stik mbrojtës për fytyrën, buzët dhe zonat e tjera të ndjeshme 15 g
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Quercetin 500 mg

Suplement ushqimor që mbështet funksionin imunitar sidomos gjatë virozave të stinës 100 kapsula
4,730.00 L 4,020.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liquid Echinacea for Kids

Suplement ushqimor me echinacea për rritjen e imunitetit të fëmijëve tuaj 59 ml
2,330.00 L 1,980.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Full Spectrum Mineral

Suplement ushqimor me minerale 120 kapsula
2,750.00 L 2,337.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Copper Glycinate 3 mg

Suplement ushqimor me bakër, për mirëqënien e përgjithshme 120 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Borage Oil 1000 mg

Suplement ushqimor me vaj Borage 60 kapsula
2,835.00 L 2,409.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Black Cumin Seed Oil 1000 mg

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e sistemit kardiovaskular 60 kapsula
3,240.00 L 2,754.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Cat’s Claw Extract

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 120 kapsula
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Lion’s Mane 500 mg

Suplement ushqimor me Lion's Mane, kërpudhë që ndikon pozitivisht në mirëqënien e përgjithshme 60 kapsula
3,750.00 L 3,190.00 L -14%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Mushroom Immune Renew

Suplement ushqimor me kërpudha që rrit imunitetin 90 kapsula
2,580.00 L 2,193.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Body Spray SPF30

Spraj për trupin me veprim nxirës dhe mbrojtës 155 ml
4,940.00 L 3,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Active Body Lotion SPF50+

Qumësht mbrojtës për trupin me një teksturë lehtësisht të absorbueshme 200 ml
4,940.00 L 3,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Fluid SPF30

Fluid që mbron nga dielli dhe nxit proçesin natyral të nxirjes 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF30

Fluid me SPF30 që ofron mbrojtje mesatare nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Active Fluid SPF50

Fluid me SPF50 që ofron mbrojtje maksimale nga dielli 50 ml  
5,330.00 L 4,264.00 L -20%
Shtoje në shportë