info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Çmimi:4,100.00 L 3,485.00 L -15%

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me veprim të dyfishtë: hidraton lëkurën dhe e mbron nga rrezet UV (SPF 20 ).
I jep elasticitet dhe butësi lëkurës. Prania e acidit hialuronik bën që veprimi hidratues të zgjasë në kohë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene. Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit

Aqua / water , octocrylene , isopropyl lauroyl sarcosinate , glycerin , ethylhexyl salicylate , homosalate , dimethicone , c30-45 alkyl dimethicone , butyl methoxydibenzoylmethane , aluminum starch octenylsuccinate , sucrose tristearate , cera alba / beeswax , polymethylsilsesquioxane , polysorbate 61 , peg-12 dimethicone , carbomer , triethanolamine , dimethiconol , sodium hyaluronate , sodium stearoyl glutamate , disodium edta , hydrolyzed hyaluronic acid , caprylyl glycol , xanthan gum , sodium benzoate , phenoxyethanol , parfum / fragrance