info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 63 results

Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti Shine Invisible Fresh Mist SPF 50+

Spraj i padukshëm me SPF 50+, për lëkurë të ndjeshme 75ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigente Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Pyrifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Anti Dandruff Treating Shampoo

Shampo kundër zbokthit të shoqëruar me kruarje dhe irritim të lëkurës. 125ml.
L2,450.00 L2,082.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Kerium DS Pro-Desquamating Soothing Face Care

Krem zbutës për lëkurë të irrituar 40ml
L2,350.00 L1,997.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
L1,390.00 L1,181.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
L1,100.00 L935.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues për lëkura normale mikse 195 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Nutritic Rich

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave 30ml
L6,000.00 L5,100.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00 L4,420.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze 40 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosalic Rich UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosalic UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
L3,700.00 L3,145.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Fluide

Fluid hidratues, zbutës & mbrojtës për lëkurë të ndjeshme normale në mikse I përshtatshëm edhe për bebe 40 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Mineral

Pudër kompakte për lëkurë normale, mikse të yndyrshme SPF 25 9.5g
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Ultrafine Scrub

Eksfoliues për lëkurë të ndjeshme 40ml
L1,700.00 L1,445.00 -15%
Add to cart

NaturaVerde Bio Baby Delicate Wet Wipes

Peceta të lagura organike, ideale për pastrimin e lëkurës delikate të bebeve në çdo ndërrim të pelenave. Paketim me 72 peceta.
L370.00
Add to cart

NaturaVerde Bio Protective and Soothing Cream

Krem mbrojtës organik për lëkurën delikate të të ndenjurave të bebes. 100ml.
L750.00
Add to cart

NaturaVerde Bio Soothing Massage Oil

Vaj masazhi organik për lëkurën e bebes.
L1,020.00
Add to cart

NaturaVerde Bio Ultra Delicate Body and Hair Wash

Detergjent larës organik për trupin dhe flokët e bebes. 200ml.
L750.00
Add to cart

NaturaVerde Bio Ultra Gentle Shampoo

Shampo organike për lëkurën delikate të bebeve. 200ml.
L830.00
Add to cart

Pampers Sensitive Baby Wipes

Letra të lagura për lëkurë të ndjeshme. Paketim x 56 copë.
L200.00
Select options

Rilastil Aqua Face Cleanser

Xhel larës & hidratues për fytyrën 200ml
L1,750.00
Add to cart

Rilastil Aqua Light Cream

Emulsion ushqyes & hidratues për lëkurë normale në mikse 50 ml
L3,600.00
Add to cart

Rilastil Aqua Moisturizing Cream

Krem hidratues me SPF 15 i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50 ml
L3,600.00
Add to cart

Rilastil Aqua Moisturizing Mask

Maskë hidratuese e përshtatshme për çdo lloj lëkure 75ml
L3,100.00
Add to cart

Rilastil Aqua Optimal Cream

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50ml
L3,600.00
Add to cart

Rilastil Hydrotenseur Eye Contour Cream

Krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
L4,300.00
Add to cart

Rilastil Micro Eye Contour Cream

Krem kundër rrudhave të para në zonën rreth syve 15ml
L3,250.00
Add to cart

Rilastil Micro Moisturizing Fluid

Emulsion ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë normale në të mikse 50 ml
L4,200.00
Add to cart

Rilastil Micro Nourishing Cream

Krem ushqyes dhe antirrudhë për lëkurë normale në të thatë 50 ml
L4,650.00
Add to cart

Rilastil Pelli Intolleranti Light Cream

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 50ml
L2,350.00
Add to cart

Rilastil Pelli Intolleranti Optimal Cream

Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në të thatë 50ml
L2,400.00
Add to cart