info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 135 results

Avene Creme Nutritive Revitalisante

Krem ushqyes  e rivitalizues për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Avene Creme Nutritive Revitalisante Riche

Krem ushqyes & rivitalizues  për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë 50 ml
L3,900.00
Add to cart

Avene Eau Thermale Spray

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues
L650.00L1,650.00
Select options

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
L4,200.00
Add to cart

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë 100 g
L900.00
Add to cart

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00
Add to cart

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë 400 ml
L3,200.00
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
L8,750.00 L7,437.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Crema Idratante Rivitalizzante

Krem hidratues dhe rivitalizues për fytyrën 50 ml
L6,250.00 L5,312.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

Esseline Fluido Tratamento Occhi Anti-Age

Serum anti-moshë për zonën rreth syve dhe konturet e fytyrës 30 ml
L7,500.00 L6,375.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Hydrating Cream SPF 50+

Krem hidratues me mbrotje maksimale ndaj diellit 50ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Non Parfumed Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ 50 ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
L3,000.00 L2,550.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast

Krem rigjenerues për epidermën 40ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Balm Lips

Balsam mbrojtës dhe rigjenerues për buzët 7.5 ml
L950.00 L807.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Dermo Soothing Hydrating Cleansing Cream

Krem pastrues zbutës për lëkurë të yndyrshme 200 ml
L2,560.00 L2,176.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigente Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë të yndyrshme 40ml
L2,900.00 L2,465.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike
L1,785.00L2,550.00
Select options
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Pyrifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
L2,500.00 L2,125.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë 50 ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar 30ml
L4,200.00 L3,570.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux

Krem hidratues dhe kundër shenjave të lodhjes në zonën rreth syve 15ml
L3,100.00 L2,635.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
L4,000.00 L3,400.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Larës për lëkurë të ndjeshme të thatë 150 g
L1,390.00 L1,181.50 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Soothing Protecting Hydrating Fluide400 ml

Emulsion zbutës ushqyes dhe mbrojtës për lëkurë të thatë të ndjeshme 400ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+

Xhel krem larës për fytyrën dhe trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike. I përshtatshëm për çdo moshë.
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repairing Cream

Krem hidratues për duart 50 ml
L1,100.00 L935.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Make-Up Remover Micellare Water Gel

Xhel pastrues për lëkura normale mikse 195 ml
L2,700.00 L2,295.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Nutritic Rich

Krem riparues dhe ushqyes për lëkurë shumë të thatë 50ml
L3,900.00 L3,315.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C

Krem anti-rrudhë për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Krem kundër rrudhave për lëkurë të thatë 40ml
L5,900.00 L5,015.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic C Eyes

Krem kundër rrudhave në zonën rreth syve. 15 ml.
L5,000.00 L4,250.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R Anti Ageing Concentrate Intense

Krem korrektues me veprim intensiv kundër rrudhave 30ml
L6,000.00 L5,100.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Redermic R eyes

Trajtim intensiv kundër rrudhave në zonën rreth syve 15ml
L5,200.00 L4,420.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze 40 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart