info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Comfort Matt SPF 50+

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të ndjeshme, mikse & të yndyrshme 40 ml
3,210.00 L 2,568.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Noresun Gradual UV Fluide SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme, për të rritur dhe fëmijë 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-derma Protect AD SPF 50+ Cream

Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për lëkurë të thatë & atopike Bebe, fëmijë & të rritur 150 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Emulsion me mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Hydrating Cream SPF 50+

Mbrojtje maksimale ndaj diellit me veti hidratuese për lëkurë normale në të thatë 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Sun Intolerance SPF50+

Krem me mbrojtës nga dielli për lëkurë intolerante 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Pigmentation Tinted Cream SPF 50+

Krem me SPF50 për lëkurë me zona të hiperpigmentuara 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF50+

Xhel krem me SPF 50+ për lëkurë me parregullsi 50ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Baby Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj rrezatimit diellor për bebe me lëkurë të thatë me tendencë atopike 50ml
2,400.00 L 2,040.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios Wet Skin Gel SPF50+

Xhel për mbrojtje nga rrezatimi diellor, për lëkurë të ndjeshme, 250ml.
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios XL Anti-Shine Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
2,960.00 L 2,516.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid

Krem-pudër për lëkurë të ndjeshme 30 ml
3,680.00 L 3,128.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë 50 ml
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 50 ml
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. Flakon-pompë. 200ml.
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela After Sun Spray

Përkujdesje pas diellit për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 125ml.
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes. 40 ml.
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë