info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 232 results

Ulje!
-50%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë

10 g

L1,575.00L3,150.00
Zgjidh opsionet

Avene Couvrance Compact Teint Cream Matt SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës normale mikse

10 g

L3,150.00
Zgjidh opsionet

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo 200ml

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve.

L1,700.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth
200 ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm
200ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët
150ml

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit
200ml

L1,720.00
Shto në shportë

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien
200ml

L2,500.00
Shto në shportë

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien
100 ml

L7,800.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml

L1,710.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr

L1,930.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi
150 ml

L2,300.00 L1,840.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit
30 ml

L5,200.00 L4,160.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik
50 ml

L5,500.00 L4,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting
50 ml

L5,100.00 L4,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme
30 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature
50 ml

L5,100.00 L4,080.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë
50 ml

L5,500.00 L4,400.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

Balsam për zonën rreth syve dhe buzëve
15 ml

L3,100.00 L2,480.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme
50 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

Xhel larës natyral
75 ml

L2,500.00 L2,000.00 -20%
Shto në shportë

Easytattoo Aftercare Kit (Soft Cleansing Gel + Tattoo Cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve

L1,500.00
Shto në shportë

Easytattoo Tattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol

L1,000.00L1,500.00
Zgjidh opsionet

Easytattoo Tattoo Cream box x 20 sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
20 bustina x 4 ml

L3,000.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Facial Serum Intensive Care

Serum ushqyes dhe anti-rrudhë SPF 15

30ml

L7,450.00 L5,960.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Nutrition Day Cream

Krem dite SPF 15 për çdo lloj lëkure

50ml

L4,840.00 L3,870.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml

L4,210.00 L3,370.00 -19%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

Germinal Profound Action Collagen & Elastin

Ampula ushqyese për lëkurën me kolagjen dhe elastinë

Paketim me 30 ampula

L6,540.00 L5,232.00 -20%
Shto në shportë

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës
nga rrezatimi diellor për fëmijë
250ml

L3,500.00
Shto në shportë

La Roche Posay Anthelios Smothing Optical Blur Unifying SPF50+

Krem mbrojtës
ndaj rrezatimit diellor
me SPF50+
40 ml

L2,800.00
Shto në shportë

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Hand Cream

Krem rigjenerues
për duart
50ml

L1,400.00
Shto në shportë

La Roche Posay Cicaplast Baume B5

Balsam me veti zbutëse riparuese dhe qetësuese të irritimeve
Fytyrë, trup dhe buzë

L1,700.00L2,300.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës
qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar
40 ml

L2,000.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal
i shenjave dhe
parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike
15ml

L2,400.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike
40 ml

L2,600.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe
qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml

L3,200.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigente Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për
lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike
200 ml

L2,180.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar Mat Sebo Controlling Moisturizer

Hidratues për lëkurë
të yndyrshme 40ml

L2,900.00
Shto në shportë

La Roche Posay Effaclar Purifying Foaming Gel

Xhel larës për lëkurë të yndyrshme me tendencë
akneike

L2,100.00L3,000.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Effaclar Pyrifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues
për lëkurë të
yndyrshme dhe të ndjeshme
400ml

L2,500.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse
50 ml

L3,900.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydraphase Intense Rich

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë të dehidratuar normale në të thatë
50 ml

L3,900.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum

Serum hidratues për
lëkurë të ndjeshme e të dehidratuar 30ml

L4,200.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Light

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse
50 ml

L4,000.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydraphase UV Intense Rich

Krem hidratues me mbrojtje UV për lëkurë të ndjeshme të thatë
50 ml

L4,000.00
Shto në shportë

La Roche Posay Hydreane Light

Krem hidratues për lëkurë të ndjeshme normale në mikse
40 ml

L2,900.00
Shto në shportë