info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Kategoritë

Showing 1–48 of 216 results

Sale!
-50%

Avene Couvrance Compact Teint Cream Comfort SPF 30

Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës së thatë 10 g
L1,575.00L3,150.00
Select options

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve 200 ml  
L1,700.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampo Fortificante

Shampo për flokë të dobët dhe të dëmtuar 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Antiforfora

Shampo për flokë me zbokth 200 ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Nutriente per Capelli Secci

Shampo ushqyese për flokë të thatë 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Oil Shampoo Sebo Equilibrante

Shampo për flokë të yndyrshëm 200ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Physiogenina Styling Gel Fortificante

Xhel modelues dhe forcues për flokët 150ml
L1,560.00
Add to cart

Bioscalin Shampoo Antiforfora Secca e Grassa

Shampo kundër zbokthit 200ml
L1,720.00
Add to cart

Bioscalin Signal Revolution Shampoo Rinforzante Ridensifiante

Shampo për flokë të dobët dhe që bien 200ml
L2,500.00
Add to cart

Bioscalin Signal Revolution Trattamento Intensivo Rinforzante e Ridensifiante

Locion forcues për flokë të dobët të rrallë dhe që bien 100 ml
L7,800.00
Add to cart

Derma-E Sensitive Skin Cleanser

Pastrues për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje 175 ml
L2,400.00
Add to cart

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Deep SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "deep" 44 ml
L2,900.00
Add to cart

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Fair SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "fair" 44 ml
L2,900.00
Add to cart

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Light SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "light" 44 ml
L2,900.00
Add to cart

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Medium SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "medium" 44 ml
L2,900.00
Add to cart

Derma-E Tinted Moisturizing BB Cream Tan SPF 30+

Krem hidratues oil-free me SPF 30+ me pigment "tan" 44 ml
L2,900.00
Add to cart

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml
L1,710.00
Add to cart

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr
L1,930.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Body Cream

Krem hidratues trupi 150 ml
L2,300.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Epigran

Serum me ekstrakte nga embrioni i grurit 30 ml
L5,200.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Hyaluron Sleeping Cream

Krem nate me acid hialuronik 50 ml
L5,500.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Lifting

Krem natyral me efekt lifting 50 ml
L5,100.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
L4,700.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Regeneration

Krem rigjenerues për lëkurë mature 50 ml
L5,100.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Anti Age

Krem anti-rrudhë zbutës dhe rinues me efekt 24-orë 50 ml
L5,500.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Contour Balm

Balsam për zonën rreth syve dhe buzëve 15 ml
L3,100.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Derma Pur

Hidratues i lehtë për lëkurë të yndyrshme 50 ml
L4,700.00
Add to cart

DR.Grandel Elements of Nature Puri Soft

Xhel larës natyral 75 ml
L2,500.00
Add to cart

Easytattoo Aftercare Kit (soft cleansing gel+tatto cream)

Xhel pastrues 125 ml dhe krem zbutës 50 ml për mirëmbajtjen e tatuazheve
L1,500.00
Add to cart

Easytattoo Cream

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol
L1,000.00L1,500.00
Select options

Easytattoo Cream Individual Sachets

Krem zbutës & rigjenerues me pantenol 20 bustina x 4 ml
L3,000.00
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Nutrition Day Cream

Krem dite SPF 15 për çdo lloj lëkure 50ml
L4,836.00 L3,869.00 -19%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Collection Intensive Cellular Oxygenant Night Cream

Krem intensiv oksigjenues nate 50ml
L4,212.00 L3,370.00 -19%
Add to cart
Sale!
-20%

Germinal Profound Action Collagen and Elastin

Ampula ushqyese për lëkurën me kolagjen dhe elastinë Paketim me 30 ampula
L6,540.00 L5,232.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Tonico Pelli Grasse e Miste

Locion tonifikues & hisratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00 L2,288.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Crema Contorno Occhi

Krem trajtues dhe parandalues i shenjave të moshës për zonën rreth syve 15 ml
L2,860.00 L2,288.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Crema Collo e Decolte

Krem anti-rrudhë për zonën e qafës dhe dekoltesë 75 ml
L3,900.00 L3,120.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro Biocellulaire Crema Lifting Antirughe Viso

Krem anti-rrudhë për çdo lloj lëkure me efekt lifting 50 ml
L5,460.00 L4,368.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire CremaContorno Labbra

Krem hidratues dhe anti-rrudhë për zonën rreth buzëve 15 ml
L3,250.00 L2,600.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Gel Detergente Viso Pelli Grasse e Miste

Xhel larës për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
L2,860.00 L2,288.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam Micro BioCellulaire Maschera Peeling Enzimatico

Maskë hidratuese & pastruese për fytyrën me veprim peeling 75 ml
L4,550.00 L3,640.00 -20%
Add to cart
Sale!
-20%

Guam MicroBiocellulaire Maschera Viso Gel Esfoliante a Strappo

Xhel-maskë eksfoliuese dhe hidratuese për fytyrën 75 ml
L4,160.00 L3,328.00 -20%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar 40 ml
L2,000.00 L1,700.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
L2,400.00 L2,040.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
L2,600.00 L2,210.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Hidratues dhe qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml
L3,200.00 L2,720.00 -15%
Add to cart
Sale!
-15%

La Roche Posay Effaclar Lotion Astrigente Micro-Exfoliante

Locion astrigjent eksfoljues për lëkura të yndyrshme e me tendencë akneike 200 ml
L2,180.00 L1,853.00 -15%
Add to cart