[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë e ndjeshme

Showing 1–20 of 202 results

Isispharma Uveblock SPF50+ Invisible Fluid

Fluid i lehtë, i padukshëm për mbrojtje të lartë ndaj diellit 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Uveblock Spf 50+ Light Tint Fluid

Mbrojtje optimale ndaj UVA/UVB me Spf 50 +, konsistencё fluide me ngjyrё. 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Isispharma Ruboril S Expert

Krem hidratues pёr lehtёsimin e skuqjes dhe mbrojtjes vaskulare 40 ml
1,720.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Maskë për pastrim të thellë që rigjallëron lëkurën dhe minimizon poret, e përshtatshme për çdo lloj lëkure. 50 ml
2,350.00 L 1,880.00 L -20%
Shtoje në shportë

Bio Balance Hello Clean Nourishing Cleansing Balm

Balsam pastrues me veti ushqyese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. 100 ml
2,210.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Delicate Touch

Strisha depiluese me dyll për këmbët dhe krahët, të përshtatshme ër lëkurë sensitive. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Deo Beauty Care 48H Vapo

Deodorant pa alkool, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. 75 ml
310.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Daily Cleansing Gel Sensitive Skin

Xhel larës për lëkurë të ndjeshme 150 ml
970.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Active 72H Sweat Control

Deodorant roll me veprim 72 orë. 50 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Deo Milk Spray

Deodorant në formë spraji për lëkurë të ndjeshme. 100 ml
970.00 L 824.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Sun Fluid Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit faktor 50+. 125 ml
2,300.00 L 1,955.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Proxera Psomed 40 Intensive Exfoliating Gel

Xhel me përmbajtje 40 % urea për trajtimin e psoriazës. 100 ml
2,025.00 L 1,721.25 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Color High Protective Foundation SPF 30

Fondotintë me faktor mbrojtës 30. 30 ml
3,310.00 L 2,813.50 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Lenil Ag Protective Cream

Krem trajtues për lëkurën me prirje dermatiti, i cili parandalon mbivendosjen e infeksioneve. 30 ml
1,620.00 L 1,377.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Eye Anti-Puffiness Gel

Xhel hidratues për qeskat poshtë syve për lëkurë të ndjeshme. 15 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Sensifluid Cleansing Micellar Milk

Qumësht pastrues pa shpëlarje. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini For Men Supreme Shave Shaving Cream

Krem rroje për meshkujt. 125 ml
3,400.00 L 3,060.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Essential Toning Lotion

Tonik i formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Essential Makeup Removal Milk

Qumësht pastrues për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Canova Rivescal DS Soothing Gel

Xhel qetësues që parandalon kruajtjen dhe skuqjen, i përshtatshëm për dermatitin seborroik. Për fytyrë, trup dhe skalp. 50 ml
2,215.00 L
Shtoje në shportë