info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

e ndjeshme/intolerante

Showing 1–20 of 476 results

Uriage Pruriced Gel Apaisant

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar. 100 ml
1,586.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Puissance 3

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format roll-on. 50 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Fraîcheur

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format spraj. 125 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Sensibles

Ujë mishelar pastrues për lëkurën e ndjeshme 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Sans Parfum Peaux Intolerantes

Ujë mishelar pastrues për lëkurën intolerante. Pa aromë. 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage DS Émulsion Apaisante Régulatrice

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar me skuama të pranishme. Për fytyrë dhe trup. 40 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Ds Gel Moussant Régulateur

Përkujdesje trajtuese dhe pastruese për lëkurë të irrituar me skuama të pranishme. Për fytyrë dhe trup. 150 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Roséliane Fluide Dermo-Nettoyant

Përkujdesje pastruese specifike për lëkurën e ndjeshme. 250 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Toléderm Control Soin Apaisant

Përkujdesje hidratuese, qetësuese dhe mbrojtëse, formuluar për lëkurën e ndjeshme, me prirje alergjike. 40 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariésun Crème SPF 50 +

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë të lehtë. Përshtatur për lëkurë sensitive. 50 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bariésun Spray SPF 30

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë fluide. Përshtatur për fytyrën dhe trupin. 200 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Soin Apaisant Contour Des Yeux

Përkujdesje qetësuese për zonën e konturit të syve, me tendencë tharje dhe krruajtje. 15 ml
970.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gyn-8 Gel Apaisant Hygèine Intime

Xhel pastrues dhe qetësues i irritimeve në zonën intime. 100 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Huile Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë vaji për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gel Surgras Dermatologique

Përkujdesje pastruese delikate për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Crème Relipidante Anti-Irritations

Krem hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 400 ml
2,950.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Crème Lavante

Përkujdesje pastruese delikate në trajtë kremi larës, për trupin, fytyrën dhe flokët. 500 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Brume Sos Anti-Grattage

Spray qetësues me veprim të menjëhershëm për lëkurën shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Baume Oléo-Apaisant Anti-Grattage

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Huile Lavante Apaisante

Vaj pastrues me veprim qetësues për lëkurë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso