info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Hydrating Cleanser

Çmimi:2,900.00 L

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.

Spastroje


Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

1000 ml, 236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formuluar specifikisht për të pastruar lëkurën normale dhe të thatë, pa shkaktuar tharje apo tërheqje.

Acidi hialuronik i cili hidraton lëkurën dhe 3 ceramidet thelbësore, veprojnë së bashku për të ruajtur hidratimin e lëkurës dhe për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës mbrojtëse.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.

Delikat me lëkurën.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.
Aprovuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.

Përdorimi

Masazhojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Shpëlajeni mirë dhe thajeni.

Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Peg-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Potassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Glyceryl Stearate, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping