info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Anti-Spot Face Fluid Matt Effect SPF 50+

Çmimi:3,780.00 L 3,024.00 L -20%

Fluid anti-age, mbrojtës ndaj diellit për fytyrën me efekt matifikues
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

, ,

Suitable For

, ,

Spf

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë që mbron plotësisht lëkurën tuaj nga rrezatimi diellor.

Filtrat UVB dhe UVA dhe Vitamina PP mbrojnë lëkurën nga foto-plakja dhe parandalojnë shfaqjen e njollave të lëkurës.

Esktrakti i Hamamelis siguron një veprim mattifikues.

Kompleksi Antiox kundërshton formimin e radikaleve të lirë, duke ushtruar efekt antioksidues & duke parandaluar plakjen e lëkurës (efekt anti-age).

Rezistent ndaj ujit.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit diellor.
Riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyester-7, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Squalane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping