info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Face Cleanser

Çmimi:1,750.00 L 1,400.00 L -20%

Xhel larës & hidratues për fytyrën
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili pastron plotësisht lëkurën nga papastërtitë, pa prishur barrierën hidrolipidike të saj.
Prania e acidit hialuronik i jep këtij formulimi veti hidratuese, ndërsa omega 6 e gjendur tek vaji i agulices zbut dhe i jep shkëlqim lëkurës.
Xhelit i është shtuar kompleksi SK-Influks, që pengon humbjen e ujit, duke ruajtur kështu integritetin e shtresës së jashtme të lëkurës.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Jo komedogjenik.
Pa sapun.
Hipoalergjik.
Pa SLS dhe SLES (sodium lauryl sulphate).

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të
njomë, masazhohet për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Polysorbate
20 • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Ceteareth-60 Myristyl Glycol • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-3 Distearate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Coco-glucoside • Glyceryl Oleate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Butylene Glycol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Olus Oil (Vegetable Oil) •Phytosphingosine • Cholesterol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate • PEG-150 Distearate • Citric Acid • C12-13 Alkyl Lactate • Carbomer • Xanthan Gum •Tocopherol•Hydrogenated Palm Glycerides Citrate•Lecithin•Ascorbyl Palmitate• Sodium Chloride• Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate• Phenoxyethanol● Chlorphenesin ● Benzoic Acid ● Ethylhexylglycerin •o-cymen-5-ol• Disodium EDTA • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping