info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bambo Nature Maxi (7-14 kg) Diapers nr 4

Çmimi:1,350.00 L2,400.00 L

Pelena me ngjitje për bebe me peshë 7-14 kg

Spastroje


SKU: vBAMBO05
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Masa

24 pelena, Paketim me 48 pelena

Përshkrimi

Bambo Nature është Gjenerata e Re e Pelenave Ekologjike Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuara nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel, Asthma-Allergy Denmark
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës. Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.
• Super përthithëse
• Super të hollë
• Super të buta
• Nuk shkaktojnë alergji, skuqje dhe irritime
• Pa rrjedhje jashtë pelenës
• Miqësore me lëkurën dhe mjedisin
Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

Përbërësit

Fluff: Peroxide-bleached (H2O2) paper material from controlled forestry. …
SAP: The SAP is an acrylic polymers which does not contain phthalates.
Non-Woven: Produced from polypropylene without the use of organic solvents. …
Tape: Produced from paper and polyethylene.
Foil: Produced from polyethylene.